Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Kızlar lütfen yardım evde nişan elbisemm

Mrv867

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2014
43
4
Evde nişanım olucak sizce nasıl elbise ben esmerim biraz üstü koyumu 😪😪😪 $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402667575.368852.jpg

değiştirme şansın varmı acaba?:26:
üst kısmı beğendim ama etek kısmını sevmedim ve en önemlisi üst ve etek birbirinden tamamen alakasızlar.hiç uymuyorlar birbirlerine.
ama dediğim gibi üst kısmı hoş.keşke eteği tütü eteklerden olsaymış ve rengide başka bir renk.:KK34::44:

Çok şükür biri begendi üzerimde aslında giydiğimde herkes begendi ama ikilemde kalmak çok kötü yorumlarınız için saolun kızlar

Çok şükür biri begendi üzerimde aslında giydiğimde herkes begendi ama ikilemde kalmak çok kötü yorumlarınız için saolun kızlar

madem beğenenler varmıs giyip yüzünüzü kapatıp öyle bir resim ekleyin birde bakalım yakısmısmı gerçekten.Çünkü bu haliyle elbiseyi nişan için basit buldum ben..

Son düzenleme:
Öğrenci evinde çekilmiş bir foto ne kadar dağınık ev :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar cansınız ya 😘😘😘😘

Yok canım eminim eviniz topludur yarısını kestim fotonun :)) mezun olur olmaz nişan yapıyorum hadi hayırlısı :))

Saçımı nasıl yapmalıyım evde olcak zaten aile arasında

madem beğenenler varmıs giyip yüzünüzü kapatıp öyle bir resim ekleyin birde bakalım yakısmısmı gerçekten.Çünkü bu haliyle elbiseyi nişan için basit buldum ben..

Ekledim umarım hoşgörünüyodur

Ekledim umarım hoşgörünüyodur

Evet hoş olmuş :KK1: saçlarını da görünen haliyle masa yaparak kullanabilirsin, elbisenin üst tarafının renginde taşlarla güzel bi toka alırsan mesela bunun incisizi gibi $f1252__PirinC3A7+C39Czeri+AltC4B1n+Kaplama,Alman+C4B0ncisi.jpg güzel olur diye düşünüyorum hayırlı olsun:KK16:...

Son düzenleme:
X