Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri kızlar lütfen yardım edin!!!:(

arkadslar bünyeden bünyeye değişiyor sanırım ..ben başka bi yerde de yazdım bu formu sureklı okuyordum aynı zamanda uyguladıgım seyler vardı kullanalı 1-1.5 ay oldu ve güzel gögüslere sahibim. 75 destekliyi dolduramazdım suan desteksiz 75 doluyor. rezene cayı cok önemli sinirimi alsın diye içerdim gördümki gögüste büyütüyo aynı zamanda suna dumankayanın tarifi var cementohumu serbetciotu ve melekotunu demlemek buda cok işe yarıyo bbe yagıyla masajda yaptım bırakalı 10gun oldu gerileme yokk:))

1 kutu kara üzüm çekirdeği tozu yedim,
hatta kutuyu tam bitirmedim bile.
Yaklaşık 1,5- 2 ay sonra etkisini gösterdi.
Gerçi çok küçük değillerdi ama biraz dolgunluk için bu forumdan duydum,uyguladım ve gerçekten faydasını gördüm.
80 i tam doldurmazdı, ama artık 85 yetmez oldu diyebilirim.
26 yaşındayım, hamilelik nedeni ile büyüdü sanmıştım ama hamile de değilmişim,yani küç ün etkisi diye düşünüyorum.

bişey sorcam :uhm: 1,5-2 ay boyunca mı yedin küçü yoksa 1 kutu bittikten sonraki 1,5-2 ayda büyüdü...ben 2. kutuyu bitirmek üzereyim bi değişiklik yok.başka bişey de yaptın mı??? çok sevindim senin adına canım...

maydonozdanda güzel sonuç alanlar vardı diye hatırlıyorum. maydonoz yemek günde belli miktar öğünlerde eksik etmemek fayda sağlayabilir. ben pek yiyemiyorum o yüzden onu yapamadm

bende maydonoz yemem pek ya ama işe yarıycaksa onuda yeriz napalım:).. çörek otu yağını deniyorum ama bi işe yarıyo gibi gelmedi. geçen gün mersin yağını kullandım we sabh sanki bi dolgunluk gelmiş gibime geldi ama hergün okula gidiyorum we kokusu çok fena olduğu için kullanamıyorum.

nette bu tarifi gördüm bunu deneyen oldumu acaba yada içinde yazanlardan herhangi birini. baya bişeyler war gibi:).. deneyen olduysa yazarsa sewinirimguclubacismile

valla bana da küçük gösteriyorsun diyorlar boyum iyi olmasına rağmen zayıfım yüzüm de minyon ben de onlara ne güzel işte ilerde yaşımı söylediğmde ne kadar genç duruyorsunuz dycekler diyorum. siz de öyle diyn kızlar çünkü doğrusu bu :))

Canım küçü yaklaşık 2 ay yedim ama bu sürede etki etmedi hiç.
Bıraktıktan sonra 1,5 - 2 ay kadar sonra büyüdü ve dolgunlaştı.
Eski çamaşırlarımı kullanamaz oldum diyebilirim.
Başka hiçbirşey yapmadım. Aslında çörekotu yağı aldım ama kullanamadım.
Zamanım olmadı,hergün uğraşamadım. 3-4 kez yağla masaj yaptım o kadar.

Canım bünyeden bünyeye değişiyordur etkisi demek ki.
Ben etki göstereceğini hiç düşünmüyordum 26 yaşındayım üstelik ama nasıl olduysa büyüdüler :)
Eşime karşı kendimi kötü hissediyordum,
o hep sorun değil derdi ama ben iyi hissetmiyordum kendimi.
Neyse ki çok şükür büyüdüler, ama yine sönerse diye de korkmuyo değilim :)

yazdığım bitkilerden herhangi birini kullanan olmadı mıı??????bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…