Kızlar lütfen yardım edin

Huma12

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2021
492
152
11 haftalık gebeliyim bu zaman kadar gögüs agrısi vardi sertlik vardi ama şuanda agrı geçti ve şişlik ise cok az kaldı 2 3ngündür böyle bu durum yaşayan varmi kötü birsey olmamiştir demi lütfen yardım edin

11 haftalık gebeliyim bu zaman kadar gögüs agrısi vardi sertlik vardi ama şuanda agrı geçti ve şişlik ise cok az kaldı 2 3ngündür böyle bu durum yaşayan varmi kötü birsey olmamiştir demi lütfen yardım edin
Bence normal canım ya. Artık vücut kendini hazırladı hamilelige. Bir an da bulantin geçiyor. Bunlar normal bence

Benimde aynı şekilde göğüs hassasiyetim azaldı, günde 4 kere kusan ben 2 kere kustum. Noldu acaba diye düşünüyorum.

Benimde aynı şekilde göğüs hassasiyetim azaldı, günde 4 kere kusan ben 2 kere kustum. Noldu acaba diye düşünüyorum.
Sizin haftalarınızdayken ben de kuş gibi hafiflemiştim, ne bulantı ne ağrı kalmıştı, bence sizin de endişelenmenize gerek yok 😊

Bende bugün cesaret edersem bi doktora görüneceğim. Cinsiyeti 2 hafta içinde öğrenebilir miyim? Şuan 10+4 üm
İmkanın varsa git doktora. Aklın kalmasın.Cinsiyet 12.haftadan itibaren belli olabiliyor. Ben 18. haftada öğrendim . 12. haftada kız dediler, 18. haftada erkek. Sonuç: oğlum oldu

Pazartesi günü kontrol cnm inşallah seninde mi gögsün agrı yumuşadi mi ice cnm
Regl öncesi göğüslerde hassasiyet, ağrı olur ya öyleydi ilk haftalarda. Bir de bel ağrım çoktu. İkinci aydan sonra geçti. 10-12. Haftadan sonra zaten çoğu şikayet sona eriyor

X