Kızlar lütfen testime bakar mısınız

birlani

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2024
44
4
20
Hanımlar selam dün ve bugün bir sürü test yaptım , yani görüyorum çizgi hepsinde de hemen çıktı 3 5 dk içinde bir tık silikler ama yanılma ihtimali var mıdır hepsi yanlış olamaz dimi hamile miyim sizce? Adetime 2 gün var çok sabırsızım yardımcı olursanız çok sevinirim fotoğrafları aşağıya koydum
(Bir kısmını dün bir kısmını bugün yaptım testlerin)

Eklentiler

• IMG_1329.jpeg
    73,6 KB · Görüntüleme: 21
Erken gebelik bende de aynı bu şekilde çıkmıştı :) ama bende ilk lekelenme oldu sonra birden kesildi test yaptım hamileymişim :))

Erken gebelik bende de aynı bu şekilde çıkmıştı :) ama bende ilk lekelenme oldu sonra birden kesildi test yaptım hamileymişim :))
Evet benimde 13 gün önce falan 2 gün pembe lekelenmem olmuştu aralıklarla ama azdıı çok teşekkür ederö hayırlı olsunn

Evet benimde 13 gün önce falan 2 gün pembe lekelenmem olmuştu aralıklarla ama azdıı çok teşekkür ederö hayırlı olsunn
Benimki doğdu 6 aylık oldu ya :))) sizin kadar heyecanlanmış oldum şu an, inşallah sağlıkla mutlulukla büyüyeceğiniz bebeğiniz olur

Benimki doğdu 6 aylık oldu ya :))) sizin kadar heyecanlanmış oldum şu an, inşallah sağlıkla mutlulukla büyüyeceğiniz bebeğiniz olur
Çok tatlısınız allah size bağışlasın bebeğinizi öutlaka haber vericem buraya çok saolun

Gebesiniz hayırlı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…