Kızlar lütfen görün

eabtu

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2022
227
46
26
Hayırlı günler kızlar
Bende Pcos var Amh 4.98 çıktı doktorum ilaç kullanmana gerek yok doğal yolla olur dedi sadece bir vitamin takviyesi verdi tabii bütün adetlerim düzensizdi bu zamana kadar ama son 4 aydır düzenli olarak adet görüyorum tam günlerimde şaşkınım bu konuda pcoslu olan birisi beni anlar çünkü hiç bu kadar düzenli olmamıştım. Neyse 7 aydır korunmadan ilişki yaşıyoruz ve testte hiç pozitif göremedim bu ay adetime son 5-6 gün kaladan itibaren göğüslerimde bir ağrı var o kadar bugün adet olmam gerekiyor ama olmadım. Dün öğlen gebelik testi yaptım ve sonuç negatif çıktı. Sizce yine de gebe olma ihtimalim var mı?

Bir iki gün bekle canım. Geç döllenme vs olabilir. Olmazsan tekrar test yap sabah ilk idrarla. İnşallah hayırlı haberler alırsın

Bir kaç gün beklemekte fayda var konudan ayrı düzenli adet nasıl oldunuz doktorun verdiği vitamin mi etkili oldu bende de polikstik varda

Bir kaç gün beklemekte fayda var konudan ayrı düzenli adet nasıl oldunuz doktorun verdiği vitamin mi etkili oldu bende de polikstik varda
Valla bende çok şaşkınım doktorumun verdiği vitamini de düzenli kullanmadım açıkçası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…