kızlar lütfen cevap

sxixlayahasret

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2008
49
2
mrb arkadaşlar ben 4 haftalık hamileyim bebeğim daha küçük olduğu için ultrasonda gözükmedi ama doktorum kesenin oluşmaya başladığını söyledi 1.5 santim kadar oluşmuş dedi dün benden normal akıntıyla karışık pembemsi akıntı geldi ama devam etmedi sizce bu nedir düşük belirtisimi ağrım yok kızlar cevap verirseniz sevinirim aeo

canım o normal birşey akıntının olması ama sen yine de için rahat etsin diye
bir doktora sor ya da muayene ol
kesenin görünmemeside normal bebeğin daha çok küçük biz 6 haftalıkken görmüştük
umarım bişey yoktur içini rahat tut

Canım açık renkli az bir akıntıysa önemli değil. Benimde olmuştu. Doktoruma danıştım o zaman. Bir bina için temel kazıldığını düşün dedi. Kesecikte rahim içinde yer oluşturmak için ufak bi çalışma yapıyo Kılcal damarlara değince azcık bi kanama oluyormuş. Ama sen yine de doktoruna danış.Aklında soru işaretleri kalmasın. Hayırlı şifalar...

canım tebrik ederimmm.. hamilelikte akıntı olması çok normal ama pembemsi akıntı normal mi bilmiyorum canım benim öyle bi akıntım olmadı doktorunla bi görüş istersen canım...

cok cok gecmiş olsun..bende 4 haftalıkken gittim.normal usg yle gözükmedi..vajinal baktı...ordaydı..sonra ufak ufak dediğin gibi akıntılar yasadım...ve hemen (daha önceden tecrübem olduğu için) progestan hapına basladım..sabah ööle aksam 1 er tane..istersen doktoruna bi danıs bu ilacı..

canım banada dr progestan vermişti zaten yeni bitti tekrar alsammı acaba die düşünüyordum buarada mesajlarınız için teşekkür ederim

al al..ben 12 hafta boyunca iki kutu bitirdim..sonra bıraktım..ama 14. haftada yeniden basladı kanamam 7 günlük progestan tedavisi verdi bu sefer doktorcum..bu sefer fitil olarak..sabah ööle aksam 2 ser tane vajina içine gönderiordum ( off kabus gibiydi..ama allaha şükür hersey yoluna girdi:)) sende sıkma canını..madem doktorun daha önceden vermiş..tekrar al..

önce tebrikler canım .... akıntı normal bence ama yinede gerçekten sen doktoruna sor herkesin hamileligi aynı olucak die bir şey yk... hem 4 hafta daha az bir zaman kese için benim bebegin kalp atışlarını 5 haftalıken felan duydular ...endişelenme canım inş. sag sgalim alırsın kucagına bebegini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…