Kızlar lütfen bisi diyin

Canım adetime 3 gün kala test yaptım negatifti. Şuan afetim bir gün gecikti ama testim yok diye yapamıyorum. Acaba sen adet gününden önce hiç test yaptın mı gebelik testi.
Adetime 5 gün kala ogrendim kesinleşsin diye bekledim o güne kdr hep silik çıktı adet gününde baya belirgin çıktı o gün kan verdim 28 cikti iki gün sonra 87

Canım adetime 3 gün kala test yaptım negatifti. Şuan afetim bir gün gecikti ama testim yok diye yapamıyorum. Acaba sen adet gününden önce hiç test yaptın mı gebelik testi.
Adetten bir önce yaptım negatifti, 1 gün gecikince yaptım pozitifti. Testler çok da güvenilir değil sanki. Kan vermiştim 1 gün gecikince

MERHABA HANIMLAR BANA DA YARDIMCI OLUR MUSUNUZ ADETİME 2 GÜN KALA KAN VERDİM KAN TESTİM 2 ÇIKTI DÜN ADET GÜNÜMDÜ 1 GÜN GEÇTİ ERKEN GEBELİK TESTİ ALDIM DAYANAMADIM :) YAPTIM AMA NEGATİF .. VAR MDIIR ACABA YOK MUDUR DÖNGÜM 28 GÜNDE BİR LÜTFEN CEVAP VERİRSENİZ SEVİNİRİM

Bence bi kaç gün bekleyin o şekilde kan verin

VALLA BEKLEMEDYİM PERŞEMBE KAN VERDM 2 İLK DEFA ADETİM GECİKTİ ERKEN GEBELKTE ÇIKMAMASI NORMALMİ PESİ BEKLYCEM BAKALIM

Benim de aynı şekilde adet gecikmenin ilk günü 28 cikti iki gün sonra 87 cikti Bida kan vermelimiyim bilmiyorum daha kese gozukmiycegi için haftaya gidicem doktora
Evet ya bence stres yapmayın biraz bekleyip kan verin 2500 den sonra kese görünüyor. Ben kan takibi yaptım ama çok stresli bir süreçti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…