Kızlar lütfen bilgi verin acil

Sarisinindunyasi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2016
82
53
Kızlar merhaba, temmuzun 8inde tatile çıkacağım ama adetim ayın 11inde gelecek hesapladığım zaman. doğum kontrol hapı kullanıyorum ona göre hesapladım zaten. hapım bitince ikinci kutuya devam etsem adetim gecikir mi? yoksa adet geciktirici olarak başka bir hap mı kullanmalıyım. Haftaiçi full çalışıyorum kadın doğuma gitme şansım da yok. Bu konuda bilgili olan arkadaşlar yazarsa çok sevinirim. Şuan iki ay varken bilgi sahibi olayım ki ona göre hareket edeyim. Teşekkürler şimdiden cevap verecek olan herkese.

Kızlar merhaba, temmuzun 8inde tatile çıkacağım ama adetim ayın 11inde gelecek hesapladığım zaman. doğum kontrol hapı kullanıyorum ona göre hesapladım zaten. hapım bitince ikinci kutuya devam etsem adetim gecikir mi? yoksa adet geciktirici olarak başka bir hap mı kullanmalıyım. Haftaiçi full çalışıyorum kadın doğuma gitme şansım da yok. Bu konuda bilgili olan arkadaşlar yazarsa çok sevinirim. Şuan iki ay varken bilgi sahibi olayım ki ona göre hareket edeyim. Teşekkürler şimdiden cevap verecek olan herkese.

Haftasonu çalışan özel hastaneler de var. Yerinizde olsam bir doktora danışırdım.

Doğum kontrol hapının etkisi bünyeden bünyeye değişir. Bende hemen diğer kutuya başlasam da adeti geciktirmiyor, zamanında oluyorum yine. Ya geciktirici kullanın ya da tampon.

dogum kontrol hapi yapmiyor o isi doktora gidin o size baska ilac versin onun ilaci baksa cunku, sanirim orda eczaneden de aliniyor bu ilaclar recetesiz belki eczaciya da sorabilirsiniz direk ama doktordan bilgi almak daha mantikli cumartesi gidin bir doktora hafta ici vakit yoksa

X