Kızlar lütfen bi teste bakabilir misiniz

hellobabys

Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2022
713
395
27
Bu çizginin bi anlamı var mı kızlar ilk 10 dkda çıktı kurudukça silikleşti fikriniz var mı sizce olabilir mi bi şans
AD138379-B7B3-4613-957F-BF43FA00E633.jpeg

Beyaz cizgi ben de de cok oldu. Sonuc hep negatif. Emin olmak istiyorsan testi tekrarla. İcin de rahat etmis olur.

Testim yoktu olmadı gidip alayım dedim ihtimal varsa kan vereyim de en iyisi evde yapmak kan daha üzücü

Kızlar birtane buldum evde gene silik beyaz çıktı kafam karıştı ya görünüyor mu bu testlerin yanlış olma ihtimali var mı umutlanıyorum
C847352D-CF7B-4EFF-A158-9A039BC0D862.jpeg

Kızlar birtane buldum evde gene silik beyaz çıktı kafam karıştı ya görünüyor mu bu testlerin yanlış olma ihtimali var mı umutlanıyorum
Adet gunune varmi daha yoksa gectimi ? Yani ben de beyaz cizgi hep negatif oldu ama herkes te oylemi olur bilemiyorum. Ya testi tekrarlaman gerekir bi kac gun gecince yada kan vermen gerekir.

Adet gunune varmi daha yoksa gectimi ? Yani ben de beyaz cizgi hep negatif oldu ama herkes te oylemi olur bilemiyorum. Ya testi tekrarlaman gerekir bi kac gun gecince yada kan vermen gerekir.
Adetime daha 4 gün var canım. Tekrarladım aslında ama onlar da pek göremedim 2 gün durup geri tekrarlayayım hasta olmazsam eğer belirtilerim de var ama adet de gebelıkde aynı o yüzden bilemiyorum 🤷🏻‍♀️

X