Kızlar lütfen bi bakarmısınız

yelyel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2008
440
5
kızlar dün reglime 8 gün varken dayanamayıp kanda baktırmıştım şimdi sonucu aldım sonuç 1,2 sizce yükselirmi bu değer 8 günde daha önceki aylarda yaptırdığımda hep sıfır çıkardı Bu değer 8 günde yükselirmiki.(Admin konumu lütfen kilitlemeyin ana başlığında cevap alamadığım için buraya açtım)

Son düzenleme:
8gün çok erken birkaç gün daha bekleyip tekrar yaptır cnm.

merhaba arkadaşım benimde adetime 8 gün var bende çok merak ediyorum . ilişkidensonra bel ve kasık ağrım çok oldu dünden beri ağrım kalmadı. ama ne olucak rabbim herkesin gönlüne göre versin gönlümüze göre versin

Son düzenleme:

amin cnm. insan düşünmiym diyo ama olmuyo işte beklemekten başka çare yok valla ben beklmekten sabır taşı oldum hayırlısı allahtan

canım adet gününü bekleseymişsin keşke 8 gün baya erken
sonra üzülme
ama inşallah değer yükselir

canım adet gününü bekleseymişsin keşke 8 gün baya erken
sonra üzülme
ama inşallah değer yükselir

cnm haklısın aslında hem meraktan bu ay ilk defa klomen kullandım hemde çok ağır nezle oldum ilaç alırım belki dedim ama vazgeçtim bekliycem yinede inşallah yükselir.hiç olmasa 0 çıkar diye düşünüyorum ama klomenin etkisiylede 1,2 çııkmış olabilir hayırlısı cnm cevap için teşekkürler

bu ay olmasa da üzülme
inşallah en kısa zamanda hamile kalırsın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…