kızlar lütfen bana yardımcı olunnnn !!!

AzRaBusra

Kuzucum :D
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2013
78
0
adetime 5 gün var ama bnde mide bulantısı akıntıda artış kokulara hassasiyet var hamile olabilirmiyim ??
hiç düşünmüoduk ama :KK43:

adetime 5 gün var ama bnde mide bulantısı akıntıda artış kokulara hassasiyet var hamile olabilirmiyim ??

o genelde psikolojikmen oluyor . acaba böle bişey olabilir mi diye düşününce miden bulanır başın döner falan filen. ama adetine beş gün var sanmıyorum. adetin 5 gün geçseydi belki derdim . çünkü benim adet 6 . günü testle ögrenmiştim . hayırlısı olsun :))

o genelde psikolojikmen oluyor . acaba böle bişey olabilir mi diye düşününce miden bulanır başın döner falan filen. ama adetine beş gün var sanmıyorum. adetin 5 gün geçseydi belki derdim . çünkü benim adet 6 . günü testle ögrenmiştim . hayırlısı olsun :))

öle bişiy düşünmedim hiç cnm ya bide kızımdada 1 hafta önce böle şeler olmuştu ya inş deilimdir kızım daha 7 aylık.

daha önce hamilelik geçirmişsin bilirsin kendini az çok canım...dediklerine göre kızındada öle olmuş..korunmuyomuydun peki.kalmış olabilirsin canım.ama üzülme bebek rahmetiyle gelir sevin bence

bakalım cnm 5 gün sonra belli olcak

canım eğer varsada hiç üzülme ikiz gibi büyütürsün keşke bende daha kızım küçükken yapsaydım şimdiye büyümüştü bile ama olsun o kadar uğraşatan sonra hamile kaldım çok şükür bebeğim doğana kadar kızım 5 yaşını bitirecek o yüzden varsa hiç üzülme

merhaba canım bende de aYNILARI OLDU ADETİM GEÇMİŞTİ AMA PSİKOLOJİKTİ BENİM Kİ HAMİLE DEĞİLMİŞİM:KK43: ÜZÜLME SENDE HAYIRLISI OLSUN BİTANEM ... DAHA BEŞ GÜN VAR AdeTİNE MİDE BULANTISI ERKEN DEĞİL Mİ:s ...HAYUIRLISI OLSUN HAKKINDA TATLIM

X