Kizlar lütfen bakarmisnz.

boyacı ayarladık dert etme kuzum sen kahve yaparsın istedikçe bana
Latte yapayım sana espresso makinemde var Sütünü de kendim köpürtüyorum. Aç bardağa dök değil emek var kız ortada
Bir fincan kahve olsam kırk yıl hatırım kalsaaaaaa kahve bende kafa yaptı sanırım

sadece 1 oda boyamak için boya ve malzemelerine 250 tl bayıldım üstüne kahve iyi giderdi sıcak sıcak

İkiniz birden gelmişsiniz kalbim tuttu ben gidiyorum
Birimiz taşıdı birimiz uyarı verdi, ben altı üstü güle oynaya cımbızlarım anlamazsınız bile ama patron tırpanlıyor, bazen rapor edilen bir topikte aynı anda denk geldiysek, ben dahi usulca aradan kaçıp kalabalığa karışıyorum

İyi geceler, saygılar

vallahi ben bir şey yapmadım .konu zaten tuhaftı bdv de yasaktı ciddi ciddi ne yazaydım ama değil mi?af diliyorummm

Sizlik bir şey yok topikte, konu zaten olmaması gereken bir bölümdeydi, bdvlik bir konuda geyik dönseydi o zaman başkaydı tabii.
Rahat olun
allah razı olsun ne muradınız varsa versin sevdiğinize bağışlasın der banlanma ihtimalime karşı sessizce kaçarım bu konudan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…