Kızlar lütfen bakar misiniz hissetmiyorum hamileligi

ahsenduhaa

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2024
238
66
30
Suan 4+5 haftalık hamileyim 3 4 gün önce kasiklarimda adet ağrısı gibi ağrılar oluyordu ama suan oyle bisey yok çok şükür iyiyim goguslerim dede dolgunluk yok ama dokununca acıyor tabi. Normal mi. Bir de ilk gebelikte ikinci gebelik fark oluyor mu. İlk gebeligimde adetimden 2 gün sonra öğrenmiştim keseyi görmüştüm 1 hafta oncesi şiddetli ağrı çekmiştim öğrendikten sonra da ağrı çekmiştim. Ama suan hamdolsun iyim afedersiniz gaz var yemem de içmeme sıkıntı yok ilk değerim 15 kusarken mide bulantısı yaşıyordum bir süre sonra gecri oda yok normal mi acaba doktora haftaya gel keseye bakalim dedi değerin güzel artmış dedi

Stres yapma lütfen hamilelikte bi gün bi günü tutmaz.
Ne bilim canım çok merak ettim normal mi diyee acaba ilkinde ağlıyordum sancıdan çok şükür bir sıkıntım yok hafif hafif kasık ağrısı oluyor ama şiddettir değil gecen gün bi geldi adet ağrısı gibi 10 dakka sürdü gecti

Suan 4+5 haftalık hamileyim 3 4 gün önce kasiklarimda adet ağrısı gibi ağrılar oluyordu ama suan oyle bisey yok çok şükür iyiyim goguslerim dede dolgunluk yok ama dokununca acıyor tabi. Normal mi. Bir de ilk gebelikte ikinci gebelik fark oluyor mu. İlk gebeligimde adetimden 2 gün sonra öğrenmiştim keseyi görmüştüm 1 hafta oncesi şiddetli ağrı çekmiştim öğrendikten sonra da ağrı çekmiştim. Ama suan hamdolsun iyim afedersiniz gaz var yemem de içmeme sıkıntı yok ilk değerim 15 kusarken mide bulantısı yaşıyordum bir süre sonra gecri oda yok normal mi acaba doktora haftaya gel keseye bakalim dedi değerin güzel artmış dedi
Kızlar cevap verir misiniz yaa endişeleniyorum

Kızıma hamile iken ilk haftalar arada sizi hissetmistim regl olacak gibi 7 haftadan sonra canıma okunmuştu kusma vs bir kaç hafta sonra hiç hissetmiyor gibiydim koku hassasiyeti hariç hiç bişey yoktu sadece her ay regl günüm olması gereken günler hafif regl sancısı çekmiştim her gebelik bir değil o yüzden her an ağrı sızı hissedeceksiniz diye bişey yok içiniz rahat olsun ki strese sokmayın bebeği de kendinizi de

5haftalik hamileyim benimde hic belirtim yok arada kasıklarda batma gibi birsey oluyor o kadar. Bugun keseyi gördük ama bebek icin erken haftaya tekrar gitcem bebegi görmek icin insallah gözükür

Her hamilelik kendi içinde özeldir. Yaşanan belirtiler de öyle. Bence hamile olmanızın tadını çıkarın ve bir aksilik olmadıkça kötü şeyler düşünüp kendinizi ve bebeği strese sokmayın 💕

X