Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri kızlar konu göğüs büyütme çok acizim bu konuda,yardımlarınızı bekliyorum..

franky

Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2013
12
0
kızlar göğüslerim çok küçük bir çocuğun göğüsleri kadar küçük.ben kafayı yemek üzereyim.üniversite 3. sınıftayım ne adam akıllı denize girebildim ne istediğim şekilde kıyafetler giyebildim üniversite hayatım boyunca.zaten boyumda kısa ve çok zayıfım. seneye üniversite bitecek iş sahibi olduğumda estetik yaptırmayı planlıyorum çok korkuyorum ama o zamana kadar bir şeyler yapamazsam estetik yaptırmak zorunda kalacağım.bu çocuk görünümümle öğretmen olamam.kendime özgüvenimi kaybediyorum çoğu zaman.lütfen yardım edin bana.. bugüne kadar sadece aktardan aldığım bir göğüs büyütme karışımı yağını kullandım masaj yaptım işe yaramadı bi de kilo almaya almaya çalıştım o da işe yaramadı lütfen gerçekten çok acil yardımlarınıza ihtiyacım var

canım benim keşke doğal bir yöntemi olsaydı ama yok malesef..estetikten başka çare olsa bu kadar kadın silikon taktırır mıydı..

canım benim keşke doğal bir yöntemi olsaydı ama yok malesef..estetikten başka çare olsa bu kadar kadın silikon taktırır mıydı..

üniversite bittiğinde yaptırmak zorunda kalıcam zaten ama keşke adam akıllı doğal yolla bi çözümü olsaydı erkek arkadaşım hafif kilolu onun bile göğüsleri benden büyük kafayı yememe az kaldı

seni o kadaaar iyi anlıyorum ki... bende üniversite 2.sınıftayım bende denize havuza gitmek istemiyorum bu yüzden... giydiğim hiiiç birşey yakışmıyor dümdüz olduğum için sürekli dolgulu sütyen sürekli... kolları bacakları çöp gibi arkadaşlarım var çok zayıflar ama göğüsleri kocaman güzel göğüslü kızlar görünce çok moralim bozuluyor özgüvenimde yerlere iniyor bu konuda ve kendimi çocuk gibi hissediyorum göğüs kadınsı yapıyor oda bende yok çoook araştırdım ben bilimsel araştırmaları östrojen hormonunu göğüsün anatomisini falan inşallah büyütebiliriz çook istiyorum çok

bunun için bir şeyler yapmalıyız canım ya böyle olmayacak. gerçekten bizim adımıza çok zor bi durum yaaa.. şimdi tatil zamanıda geldi ben yine moral sıfır gidicem denize yaa.. off off bu arada diğer başlıkta seninle mesajlasıyormuşum yeni farkettim ben. mailimi attım canım büt dönemindeyim pek nete giremiyorum bu günlerde

evet canım mailde attım sana. ya bende çok takıyorum bu konuyu çok moralim bozuluyo küçük göğüs küçük kız gibi duruyor bide erkek arkadaşım yüzünden çok taktım ben çooooook istiyorum büyümelerini çooooook :'(

yahu delleniyorum şu yorumları gördükçe .. hanımefendi pardon da siz bu bölümdeki yazıları hiç okumadınız galiba? estetikten başka çare yokmuş her lafın sonunu estetiğe getirenler girmesin doğal göğüs büyütme yöntemlerine ya biz kafayımı yedikte buralarda çare arıyoruz doğal yoldan diye? gitsin isteyen taktırsın buradakiler doğalı arıyor anlayın artık estetik yazılmasın şuralara doğal yoldan 19,25,28,35,45,.. daha nice yaşındaki bayanların büyüttüğünü okuduk göğüslerini ve yalnızca tek nokta kişinin kendi bünyesine yarayacak olan bitkiyi, uygulamayı bulması ve bunun içinde aramak gerek ondan uğraşılıyor işte bu kadar !

Aynen katılıyorum

arkadaslar gercektende biz burda doğal yolları arıyoruz yardımcı olucak bi allahın kulu yok mu ya geceleri gözüme uyku girmiyo vallahi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…