kızlar, koltukaltıma sir yapıştı çıkaramıyorum, çok kötü durumdayım...

CamasirSuyunaCorba

♥etmiyorum eyvallah♥
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
2.511
8
42
durum başlıktakinden ibaret..çıkarayım diye çektikçe kan topladı, sir kaldı öyle...ne yapayım...bir bilen varsa yardım etsin, özel yağı falan fayda etmedi...

arkadaşlar, teşekkür ederim...durumdan kurtuldum, beze sıcak su tutup sildim sürekli, çıktı....

Son düzenleme:
canım yaa geçmiş olsun....sıcak su denedinmiiii.........duşa girip beklesen suyun altında sanırım biraz yumuşar....

o banada oldu canım korkma
kuafördeydm çk soğuktu kadın çekti kaç kez ama orda kaldı ağda çıkmadı bide sir yağla flnda çıkmadı çünkü sürüldüğü gibi orda kaldı.nyse dedm ben evde yaparm bebek pudrası sürdüm eve gidene kadar koltuk altım birbirne yapışmasn die eve gittm normal ağdayla ufak ufak eldiven yada ağda bezi kullanmadan kendi elimle çektm hiç bişe olmadı tertemiz yaptım bitti.endişelenme canm

ben de ağda da yok..bir daha da birşey sürmeye korkuyorum, kan topladı çünkü....

zaten tahriş olmuş suyla yapsanda ovalama bnce
keşke ağdan olsaydı ben hemen hallettm hiç sorun yaşamadan
istersen bi kuaföre git canm

zaten tahriş olmuş suyla yapsanda ovalama bnce
keşke ağdan olsaydı ben hemen hallettm hiç sorun yaşamadan
istersen bi kuaföre git canm

yakınlardaki kuaförler kapanmıştır çoktan, erken kapatıyorlar onlar.....sabaha kadar pudrayla idare mi etsem ne? ilk önce bir sıcak su deneyim .....

kaynar suyu beze döküp döküp sildim, biraz daha iyi şimdi, bu konularda çok beceriksizim ya, heryeri batırdım bir görseniz, ne kadar da heveslenmiştim...

Son düzenleme:
ben bugün ilk kullandım dünyada rahatlık varmış 30 yaşındayım ilk defa böyle rahat ağda yaptım evde sir ağdayı yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…