Kizlar Kizlar!

papatyam2011

.:AŞIK:.
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2010
1.782
3
Hanimlarrrr size birsey danismak istiyorum. Benim en son 3 adet gunlerim sunlar. 10 Mayis, 3 Haziran, 27 Haziran. Benim normalde adetlerim hep 6-7 gun agir kanamali surer. Neyse benim 27 Haziranda baslayan adetim 4 gun surdu. Ilk gunu cok agirdi ama sonraki 3 gunu cok hafifti yani 1 ped i bile doldurmazdi. Ben 24 gunde bir regl oluyorum birde. Internetten baktigima gore benim yumurtalama gunlerim 2 Temmuz ile 7 Temmuz arasinda idi. 2 Temmuzda benim iliskiden sonra 2 damlalik bi kanamam oldu banyo yaptiktan sonra, ben herhalde iliskide mi zorlandi dedim. 2 Temmuzdan beri benim kasiklarim acayip derecede sis sanki her an adetime baslicakmisim gibi tas gibi boyle. 5 Temmuzda ben gece fenalastim ve esim acile goturdu orda serum verdiler birde kan testi yaptilar.. doktor hamile degilsin dedi kan testinde. 10 Temmuzda ben evde bi idrar testi yaptim cunku kasiklarimin sisligi hala gecmemisti diye negatif cikti. neyse hala kasiklarim acayip derecede sis, istahim cok fena bi sekilde arttik ne bulursam yiyorum.. surekli yorgunluk var uzerimde.. cok sk idrara cikiyorum ve cok koyu geliyor rengi gozume birde kokuyor yaa.. dun aksamda uzerimi degistirirken esim farketti goguslerimin etrafinda cok belirgin mavi damarlar var. adetim 21Temmuzda gelmesi gerekiyor 24 gunde bir adet donemine gore... kizzzlarr yardim yaa bi fikir verinnnnn

Son düzenleme:

Şu an temmuzdayız ama...İştahın artması,mide bulantıları,aşermeler falan hemen olmaz öyle hamilelikte...O psikolojiktir...Şimdi yeni adetin ne zaman ? Temmuzun 20 sinden sonra kan testi yaptır istersen..

Şu an temmuzdayız ama...İştahın artması,mide bulantıları,aşermeler falan hemen olmaz öyle hamilelikte...O psikolojiktir...Şimdi yeni adetin ne zaman ? Temmuzun 20 sinden sonra kan testi yaptır istersen..

21 Temmuz da olmasi gerekiyor yeni adetim canim 24 gunde bir gordugume gore.. bencede hemen istah artmasi falan olmaz.. zaten bisey aserme gibi bi durum yok.. mide bulantimda hic yok sadece cok yiyorum bu aralar.. iste goguslerimdeki damarlar acayip derecede cikmis bende dun farkettim esim ahhhh damarlarina bak diyince.. bide 2 Temmuzdan beri hicc gecmedi kasigimdaki sislik yaaa

hayırılısı inşallah :) Sabret bir kaç gün daha..Progesteron hormonu arttığında göğüs derisindeki kılcal damarlar da belirginleşir.Eğer ekstradan yani dışardan progesteron almamışsan hamileliğinden dolayıdır inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…