kızlar keseyi gördüm..:)

I

ilaydaa

Ziyaretçi
kızlar Allahıma çok şükür bugün keseyi gördük :nazar::nazar:
dün hatırlıycaksınız bir başlık açmıştım
sağ kasığımda ağrı olduğundan bahsetmiştim
ve bununla ilgili endişelerim olduğunu söylemiştim yani dış gebelikten falan korkmuştum çok şükür keseyi gördük:nazar:
ama kalp atışlarını henüz göremedik
Allah nasip kısmet ederse haftaya tekrar gidicem
inşallah kalp atışlarınıda görürüm
darısı isteyen herkesin başına:1rolleyes:

gözün aydın canım kaç haftalıksın peki ben 2 hafta sonra gideceğim malesef inşşallah senin gibi bende mutlu dönerim

tebrik ederim canım.
ALLAH analı,babalı sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah.

Çok sevindim canım
Rabbim sağlıkla kucağına alamyıda nasip etsin :1hug:

gözün aydın canım kaç haftalıksın peki ben 2 hafta sonra gideceğim malesef inşşallah senin gibi bende mutlu dönerim

teşekkür ederim canım benim
benimki sata göre 6+3 günlük
sen kaç haftalıksın
inşallah sende görürsün:teselli:

gözün aydın canım kalp atışlarını da 8-9 haftalarda görürsün inşallah..allah kucağına almayı nasip etsin...

gözün aydın canım kalp atışlarını da 8-9 haftalarda görürsün inşallah..allah kucağına almayı nasip etsin...

sen kaç haftalıksın
kalp atışlarını kaçıncı haftada gördün
paylaşırsan sevinirim

canım ne güzel keseyide görmüşsün... bebişini kucağına alacağın günleride görürsün inş:nazar::nazar:

bak ben sana demistim cnm gordunmu sonucta bizde gecirdik o evreleri tebrik ederim cnm artik kotu seyleri sakin dusunme ve hep pozitif ol kalbini de duyarsin isallah daha cok rahat edersin cnm benim

canım ne güzel keseyide görmüşsün... bebişini kucağına alacağın günleride görürsün inş:nazar::nazar:

çok sağol canım benim
çok teşekkür ederim
gerçekten çok güzel bir duygu
habire bebeğimin ilk resmine bakıp duruyorum:nazar:
darısı isteyen herkesin başına:smiley-cool:

Tebrik Ederim Canim Allah Sağolikli Bi şekilde Kucağina Almayi Nasib Etsin.benimsa Sağ Kasiğimda Yaklaşik 2 Haftadir Ağri Ve Batma Var Adetime 2 Gün Kaldi Umutlandim şimdi:)

bak ben sana demistim cnm gordunmu sonucta bizde gecirdik o evreleri tebrik ederim cnm artik kotu seyleri sakin dusunme ve hep pozitif ol kalbini de duyarsin isallah daha cok rahat edersin cnm benim

evet canım yaa
insan elinde olmadan endişeleniyoo
boş gebelik dış gebelik derken kafam iyice karıştı
inşallah biranönce bebeğimin kalp atışlarınıda duyarım:1rolleyes:

Tebrik Ederim Canim Allah Sağolikli Bi şekilde Kucağina Almayi Nasib Etsin.benimsa Sağ Kasiğimda Yaklaşik 2 Haftadir Ağri Ve Batma Var Adetime 2 Gün Kaldi Umutlandim şimdi:)

teşekkür ederim canım
diliyorum sende hamilesindir:1rolleyes:

çok sağol canım benim
çok teşekkür ederim
gerçekten çok güzel bir duygu
habire bebeğimin ilk resmine bakıp duruyorum:nazar:
darısı isteyen herkesin başına:smiley-cool:

birkaçay sonra da hareketlerini hissedeceksin eminim o da çok heyecan verici bir duygudur.. zaman geçtikce bebişinle yakınlaşıcak kocaman bir bağınız olacak bugünlerde çok kıymetli oyüzden bebeğine ve kendine iyi bak.. inanaki burda okudukca sizleri ben hem mutlu oluyorum hemde umudum artıyor bazende hüzünleniyorum ben keseyi görememiştim düşük yaptım dok görmüş eşime söylemiş sadece oda bana üzülmeyeyim diye söylememiş daha iki hafta oluyor bunu öğreneli ama inş en kısa zamanda yeniden hamile kalırım..

birkaçay sonra da hareketlerini hissedeceksin eminim o da çok heyecan verici bir duygudur.. zaman geçtikce bebişinle yakınlaşıcak kocaman bir bağınız olacak bugünlerde çok kıymetli oyüzden bebeğine ve kendine iyi bak.. inanaki burda okudukca sizleri ben hem mutlu oluyorum hemde umudum artıyor bazende hüzünleniyorum ben keseyi görememiştim düşük yaptım dok görmüş eşime söylemiş sadece oda bana üzülmeyeyim diye söylememiş daha iki hafta oluyor bunu öğreneli ama inş en kısa zamanda yeniden hamile kalırım..

inanın sizler için okadar dua ediyorumki
inşallah en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın:teselli:

kızlar Allahıma çok şükür bugün keseyi gördük :nazar::nazar:
dün hatırlıycaksınız bir başlık açmıştım
sağ kasığımda ağrı olduğundan bahsetmiştim
ve bununla ilgili endişelerim olduğunu söylemiştim yani dış gebelikten falan korkmuştum çok şükür keseyi gördük:nazar:
ama kalp atışlarını henüz göremedik
Allah nasip kısmet ederse haftaya tekrar gidicem
inşallah kalp atışlarınıda görürüm
darısı isteyen herkesin başına:1rolleyes:

canım hayırlısı olsun.sana bisi soracağım.bende hamisim..ve ultrasyonda kese gözüktü ama kese hemen gözükmezmis..ben gittiğimde bana 4 haftalıktan küçük gebelik ve kesesi uyumu görülmüstür yazdı kağıda,yani 4 haftalıktan küçükmüs bebeğim.bunu sölediğimde insanlar sasırdı.senin ne kadarlıkmıs dedimi??

canım hayırlısı olsun.sana bisi soracağım.bende hamisim..ve ultrasyonda kese gözüktü ama kese hemen gözükmezmis..ben gittiğimde bana 4 haftalıktan küçük gebelik ve kesesi uyumu görülmüstür yazdı kağıda,yani 4 haftalıktan küçükmüs bebeğim.bunu sölediğimde insanlar sasırdı.senin ne kadarlıkmıs dedimi??

teşekkürler canım
ben sata göre 6+3 haftalık hamileyim
geçen hafta çarşamba gittiğimde keseyi görememiştik
ama karından bakmıştı
bugün gittiğimizde ise keseyi gördük
yine karından baktı
senin karındanmı baktı vajinal yoldanmı
vajinal yoldan baktıysa görünebilir

teşekkürler canım
ben sata göre 6+3 haftalık hamileyim
geçen hafta çarşamba gittiğimde keseyi görememiştik
ama karından bakmıştı
bugün gittiğimizde ise keseyi gördük
yine karından baktı
senin karındanmı baktı vajinal yoldanmı
vajinal yoldan baktıysa görünebilir

ya belki bana kızacaksınız..ilk bebeğim benim bu konularda hiç bilgim yok.sat nedir anlamıyorumki.canım bak ben en son nisanın 5.de adet oldum sonra birdaha olmadım..21.05.2008 de ultrasyona aldılar beni.karnımdan baktılar.hatta çok su içirttiler kasıklarıma bi sıvı sıktı bi aletle baktı.sonrada evet hamilesin dedi.kağıdada 4 haftalıktan küçük gebelik ve kesesi uyumu görülmüstür yazdı.hiç bi açıklama yapmadı.ters bi doktordu sorramadım.geçen çarsamba gidecektim doktora babam ameliyat oldu gidemedim.yarın bakalım gidicem ama benim anlamadığım ben su an kaç aylık hamileyimm??7.9 mm miş bebeğim

sen kaç haftalıksın
kalp atışlarını kaçıncı haftada gördün
paylaşırsan sevinirim

canım ben 18.haftadayım 5.aydayım yani..ama tabi bende geçtim o günlerden bende keseyi senin haftanda kalp atışlarını da bir hafta sonra gördüm..ama 9.haftaya kadar görülmeyebiliyo..umarım sen çabuk görürsün canım..

canım sen 10+3 günlük hamilesin
o gittiğin tarihte gayet görülebilir bir tarih
o yazı işine gelincede pek anlamadım :uhm::uhm:

X