Göz Makyajı kızlar kaşlarına minoxil kullanan var mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

nazeninA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2012
39
7
kızlar minoxil diye saç çıkarıcı bir ilaç varmış.kaş çıkardığı söyleniyo kullanan varsa lütfen yazsın :KK43:

Son düzenleme:
kızlar minoxil diye saç çıkarıcı bir ilaç varmış.kaş çıkardığı söyleniyo kullanan varsa lütfen yazsın :KK43:

kullandım bi etkisini görmedim ama saçımdaki dökülmeyi durdurdu bırakınca tekrar aynı hızla döküldü:KK14: bide çok tuzlu geliyo bana saçım için devamlı alamıyorum zorluyo biraz

bi kaç sitede okudum kaş çıkartıyomuş ne kadar doğru bilmiyorum. of deli ediyo bu kaşlar beni :KK43: fiatı önemli değil ya valla kurtulim yeter ki etki gösterir mi sence kaşta?

bi kaç sitede okudum kaş çıkartıyomuş ne kadar doğru bilmiyorum. of deli ediyo bu kaşlar beni :KK43: fiatı önemli değil ya valla kurtulim yeter ki etki gösterir mi sence kaşta?

bende tek tüy bile artmadı hatta kaşımda boşalan yerler vardı kenarda sarı tüyler vardı jiletledim onu sürdüm yok anam ne sertleştirdi nede çoğalttı en ufak bi etki görmedim ben :KK19: ama bi arkadaşımın hiç kaşı yoktu olanda renksizdi menekşe yağıyla çıkardım dedi bende deneyecem nazip olursa

menekşe yağı mı? onu da yeni duydum :KK70: burada bi kız yazmış.baya etkisini görmüş. yani öyle yazmış :KK70:

Son düzenleme:
X