Kizlar karniniz kaçinci haftadan sonra çikmaya başladi

akyamm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2008
77
1
Merhabalar,

Ben 8+6 hamileyim ve kilo almamama rağmen karnım baya bi çıktı, çok şaşırıyorum daha 2 ayda bu kadar çıkmasına, bu cumartesi doktora gittiğimde ona da soracağıma ama sizlerde de erken belli olan varmı acaba ? ve bu kadar erken çıkmasının nedeni varmıdır ?

canim seninki daha gibek bebek degil yani..karnin ilk haftalarda biraz siskin olur..bende de oyle olmustu,,ama asil gobegim 14.haftadan sonra kendini gostermisti ...ama kisiden kisiye ,kilodan kiloya degisir tabi...

Ben 13.haftadayım 4 kilo aldım ama hamile gibi değilim daha zaten göbekliydim çünkü. Ben de 15. haftadan sonra diye bekliyorum belirgin şekilde

benımkı 20. haftada bellı olmaya başladı ama kımıne göre hala yokkkk suan da 23 haftalıgızz kızımla.

canım zayıfsan hemen çıkmaya başlıyor ben 36 bedendim kilo almamama rağmen 8-9 haftalıkken pantalonlarım sıkmaya başladımıştı doktor kişiye göre değişiyor demişti

bende de aynısı oldu canım ben halen aynı kılomdayım ama karnım hamıle oldugumu ogrendıkten 2 hafta sonra baya bı bellı olmustu sebebi ise bagırsaklarda bırıken gaz bı sabah uyandıgında karnın dumduz gorebılırsın aksama da ıkı katı buyuyebılır sonra da zaten buyucek
benım gıbı 5.ayında 7 aylık hamıs gıbı olur hemencıcık bı hamiş elbısesı alır gıyersın :))
olsun valla hıc rahatsız degılım cok tatlı bı hamıs oldum allahım nazarlardan saklasın benıde sızlerıde

İlk aylar gazdan dolayı şişkinlik oluyor... Çoğunlukla 14 haftadan sonra çıkmaya başlıyor ama dışarıdan pek anlaşılmıyor... Ben 21 haftadayım daha yeni yeni dışarıdan anlaşılmaya başladı hamile olduğum...

kızlar bende gecen hafta hamile olduğumu öğrendim ve hiç bir kıyafetime giremiyorum karnımda çok şişti dr a gittiğimizde öğrendim ki 1 haftada 3 kilo almışım yani bu şişlik gaz falan mı inecekmi göbişim :dance:ayyy bende daha ilk haftadan 3 kilo aldıysam vay halime diyordum ilahi ben :roflol:

12 haftalıkken hamıle elbısesı gıymeye basladım... zayıf ve koca göbeklı bır hamiştim..

5.ayımın sonunda herkes 9 aylık sanıyordu...

canım kızımdada 3 aylıkken 4 aylık kadar göbegim vardı şimdi ise11 haftalık gebeyim 4,5 aylıkmış gibi karnım var herkez inanmıyor senin yanlışın var 3 aylık degil diyorlar ama kişiye göre degişiyor kimi insanın iç karnı geniş oluyor kimi insanın sa dış karnı o yüzden degişiyor

Benim 24 haftalıkken çıkmaya başladı göbüşüm şimdi 32 haftalığız ama beni 5 aylık falan zannediyorlar.

benim 19 haftalıkken belirginleşmeye başlamıştı.kiminin erken çıkıyor kiminin daha geç vücüt yapısıyla alakalı sanırım.

hepinize teşekkür ediyorum kızlar yorumlarınız için, demekki ben erken göbeklenenlerdenim, bu hızla giderse 9. ayda nasıl olurum düşünemiyorum :KK43: herhalde bu kadar erken şişmek ve ilerleyen aylarda da aynı oranda genişlemek normale göre daha fazla deforme eder vücudu ama olsun bebeğime kavuşayımda ( bunu herkez gibi bende içten söylüyorum ama vücudumda oluşacak kalıcı şeylerdende çok korkuyorum çünkü herkez ısrarla bebeğim gelsinde ben çatlasamda patlasamda önemli değil diyor, benim eşim kiloya, çatlağa,selülite çok takık, ileride her ne kadar belli etmemeye çalışsada ben bileceğim ki artık eskisi gibi beğenilmediğimi o yüzden öncelikli bebeğim ama bunlarıda düşünüyorum ) inşallah sağlıkla hepimizin bebekleri dünyaya gelir ve en az hasarla kapatırız bu güzel hamişlik sayfasını.

hepinize teşekkür ediyorum kızlar yorumlarınız için, demekki ben erken göbeklenenlerdenim, bu hızla giderse 9. ayda nasıl olurum düşünemiyorum :KK43: herhalde bu kadar erken şişmek ve ilerleyen aylarda da aynı oranda genişlemek normale göre daha fazla deforme eder vücudu ama olsun bebeğime kavuşayımda ( bunu herkez gibi bende içten söylüyorum ama vücudumda oluşacak kalıcı şeylerdende çok korkuyorum çünkü herkez ısrarla bebeğim gelsinde ben çatlasamda patlasamda önemli değil diyor, benim eşim kiloya, çatlağa,selülite çok takık, ileride her ne kadar belli etmemeye çalışsada ben bileceğim ki artık eskisi gibi beğenilmediğimi o yüzden öncelikli bebeğim ama bunlarıda düşünüyorum ) inşallah sağlıkla hepimizin bebekleri dünyaya gelir ve en az hasarla kapatırız bu güzel hamişlik sayfasını.

iyi hamişlikler diliyorum ben de 9+5 im toplam 500gr aldım ama karnım çok büyüdü, inşallah normaldir sen dr ye gidince sor bakalım bu arada hamişlik nasıl gidiyor?:smiley-cool:) inşallah sağlıkla hepimizin bebeklerimizi dünyaya getiririz...:1hug:

kızlar ben 7 aylık olana kadar dar eteklerimi giymeye devam ettim
şimdi 8 aylık hamileyim ama hala hamile misin diye soranlar var 4-5 aylık falan diyorum inanıyorlar

ilk hamileligimde giymek icin ekstra hic bir sey almamistim.Ama sonrakinde göbegimi görenler ikiz falan saniyordu.Hem hamilelikten hamilelige hemde kisiden kisiye degisiyor yani.Eger zayif ve minyon tipli iseniz hemen belli oluyor.Ama zaten biraz kuvvetli bir yapiniz varsa anlasilmiyor bile.

artık ben 4 aylık oldum ve yapım zayıftır benim.bahcede komsular falan artık cıkmıs diyolar ama yemekten sonra doymus karın gibi demeyide unutmuyorlar.benim ilk aylarda sabah kalkınca düz olurdu aksama kadar yediklerim içtiklerimden dolayı acayip cıkıyordu gece.ama kalkınca malesef düz.ama şimsi kalkınca da göbiş varrrrrrrr

mrb bende 21 haftalık hamileyim ama göbegim nrdryse hiç yok,bazen korkuyorum neden hiç büyümüyo diye ama normalmiş,ilk gebelikte genelde altıncı aydan sonra çıkarmış öyle diyolar ama kişiden kişiyede degişyor tabi.ben hala normal kıyafetlerimi giyorum...

X