kızlar karnımda ağrı var

Ardayasbu

ARDA & ADA
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2008
2.850
75
kızlar benim karnımda garip bir ağrı var kasılma gibi. ilk gebeliğimde böyle birşey yaşamadım. düşük mü acaba diyorum ama kanamam yok allaha şükür. kanama olması lazım sonuçta dimi bana yardımcı olur musunuz? karın ağrısı normal mi?kafamçokkarıştı

evet canım karın ağrısı normal.regli sancısı gibi oluyo aynı,ama normal.bebek kendine yer açıyo tutunmak için.korkma canım için rahat olsun....

karın ağrısı bu haftalarda çok normal..adet sancısı gibi ,heran sökülecekmişsin gibi bir ağrı olur..korkma canım..

ilk gebeliğim değil halbuki ama ne bileyim ya Ardada yaşadıklarımı unuttum yada sitede okuduklarımdan çok etkilendim. korkuya kapıldım.yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.

bendede oluyordu doktor normal demişti.rahim sürekli büyüdüğünden dolayı imiş

Son düzenleme:
yasemin sen ne zaman hamile kaldın. ay şaşırdım görünce, bayağı oolmuş görüşmeyeli o zaman. tebrik ederim arkadaşım.Şeniz hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah.
sen yine tedbirli ol istersen bi dr. a sor. bana normal geldi durumun ama yinede dr. a sormak daha iyi...

teşekkür ederim dilek. yeni benim hamileliğim daha 6 haftalık. ikisi beraber büyüyecek anlayacağın .biraz erken oldu ama:)).hayırlısı artık. doktora görüneceğim aslında da şu an kadındoğumcu yok hastanede. bizim kadın-doğum servisi tadilat nedeniyle kapalı. ebe bile yok. pazartesi giderim artık bi doktora.2 gündür ağrıyor zaten. görüşmek üzere
a.s.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…