Kızlar kanamam var ne yapacam

sultang

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2008
310
11
5.haftalık hamileyim dun gece kanamam oldu ıkı kere kırmızı renk acile gittik iğne yaptılar bide 2 tane serum taktılar o zaman kanamam olmadı eve gelince lavaboya gittim tekrar oldu sonra uyudum bugun kanama olmadı acilde hiç kalkmadan yatmamı söylediler bende öyle yapıyorum ama acaba bebek düşermi böyle birşey başina gelip gebeliği devam eden varmı lütfen yazın cok üzgünüm lütfen

5.haftalık hamileyim dun gece kanamam oldu ıkı kere kırmızı renk acile gittik iğne yaptılar bide 2 tane serum taktılar o zaman kanamam olmadı eve gelince lavaboya gittim tekrar oldu sonra uyudum bugun kanama olmadı acilde hiç kalkmadan yatmamı söylediler bende öyle yapıyorum ama acaba bebek düşermi böyle birşey başina gelip gebeliği devam eden varmı lütfen yazın cok üzgünüm lütfen

benim başıma gelmişti.
6 haftalıktı sabah kalktığımda kanamam oldu doktora gittik hemen
kese duruyodu hala ama düşük riski çoktu.
doktor progestan verdi yatmamı söyledi.
yattım ama gene gitti bebğim.
kanama fazlalaştı düşük oldu.
dua et bol bol.
RABBİmden hayırlısını iste.
birde düşük riski için 99 kere ''Ya Mübdi'' okuyun eşinle beraber karnına koyup.
dualarım seninle.
inşallah senin bebeğin tutunur..

arkadaşımda olmuştu, şimdi sağlıklı bir bebişi var...canını sıkma...

17 haftalık bı arkadasım var hala kanaması oluyor arada bebegı cok aşa yerlestıgı ıcın kanama oluyor dıyor doktoru ama bebek saglıklı ınsallah bebegın sana tutunur en önemlı sey stres sakin olmya calıs

bol bol dınlen stres yapma bebegın saglıklıysa sana tutunacak..

yarın sabah erkenden doktoruna gıt....

çok teşekür ederim sabah bakalım doktor ne diyecek ögleden sonra kahverengi akıntı oldu acaba kendini toplamayamı basladı kırmızı gelmedi nolur dua edin bana

5.haftalık hamileyim dun gece kanamam oldu ıkı kere kırmızı renk acile gittik iğne yaptılar bide 2 tane serum taktılar o zaman kanamam olmadı eve gelince lavaboya gittim tekrar oldu sonra uyudum bugun kanama olmadı acilde hiç kalkmadan yatmamı söylediler bende öyle yapıyorum ama acaba bebek düşermi böyle birşey başina gelip gebeliği devam eden varmı lütfen yazın cok üzgünüm lütfen[/QUOTEb
benimde 6.hafatada olmuştu kanaam ilk gittiğimde doktora 72saat kımıldamadan yat dedi sonrasında ayağ nkalktım tekrarladı kanama yıne 72 saat istiraha sonrasında tekrar kanam bu şekilde 2haftayı tamamladım sonrasında tehlike geçmişti dikkat et bol bol dinlen fazla kımıldama yerinden

Korkma güzelim bende de oldu 6.haftada. Kan uyuşmazlığı vardı. Kendine dikkat et. Benim oğlum 3 yaşını bitiriyor.

X