Kızlar kan testi verdim umudumu yitireyim mi

hellobabys

Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2022
713
395
27
Kızlar merhaba dün biraz rahatsızım doktor dedi beta da bakalim baktı 0.100 gebelik de istiyorum çıkmadı ama yumurtlamada piki 6 ocakta gördüm kanı da dün 12 aralıkta verdim betahcg yükselir mi sizce yoksa artık yükselmez mi 🙁 ara ara kasık ağrım var sadece

Kızlar merhaba dün biraz rahatsızım doktor dedi beta da bakalim baktı 0.100 gebelik de istiyorum çıkmadı ama yumurtlamada piki 6 ocakta gördüm kanı da dün 12 aralıkta verdim betahcg yükselir mi sizce yoksa artık yükselmez mi 🙁 ara ara kasık ağrım var sadece
Her gün 2katina çıkıyorsa yükseliyordur canım

Yok takip yaptırmadım canım sadece rahatsızım önlem olarak aldı kanı benim dediğim bebiş olma ihtimali varmıdır gene de erken vermiş olabilir mıyım kanı

:)) 6 gunluk daha yerlesmedı bıle sakin ol:) 17sinde ver en erken :) nasıl cıksın ki hemen :))

Bilmiyorum canlar ya burda okuyorum diyorlar adetten bir hafta önce öğrendim keşke olsa nasip
ya erken dollenme olduysa olabılır de 1 hafta once daha yenı yerlesıyor. hatta genelde kanda cıkması ıcın dollenmeden sonra 8 gun min gecmesı lazım. ki bazı kişiler (misal ben )10. gun pozıtıf alırız:))

X