kızlar kan testi 222 normalmi

arkadaşım ben de yeniyim sitede testlerle ilgili buradan okudukça bilgi ediniyorum ama 5in üstü gebelik var sayılıyor biliyorum ben. ki senin 222 çıkmış, yani hamilesin değil mi??? çok sevindim arkadaşım yüce rabbim sağ salim kavuştursun inşallah

ay ben çok heyecanlandım. senin 8 haziranmış regl tarihin bi gün gecikmeyle çıkmış. idrar testi yapmışmıydın onda çıkmışmıydı onu kerak ettim?

:nazar:canım çok şükür hamileyim doktor değerin normal güzel dedi ama ben yinede tecrübeli arkadaşlarında fikrini almak istedim haftaya ultrasonla bakalım dedi dün akşam test yaptım silik çizgi çıktı sabah yaptım biraz daha koyu sonra kan testi ve 222:nazar:

Maşallah size:) Sağlıkla gelsin bebişin değerin gayet iyi bence doktorda onaylamış :) ne güzel.

arkadaslar bısey sorucam ben asılama oldum acaba asılama olan warmı arnızda 12. gunum test yapsam cıkarmı

ceylinaz başlıklarınızı sürekli takip ediyordum mesaj yazmasamda :) hamile olmana çok sevindim Allah kolay ve güzel bir hamilelik nasip etsin inşallah darısı başımıza hayırlı olsun :)

tebrikler canım gayet guzel.. 1 hafta sonra keseyi gorursun diye tahmin ediyporum. allah hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin inşallah.

X