Mutfak Püf Noktaları Kızlar kalan salatalarınızı değerlendirin

zerrinn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2007
773
4
merhabalar ğeçen internette gezerken okudum bu tarifi sizlerle paylasmak istedim ve denedim cok ğüzel oldu.... domates salatası yaptığımız zaman kalanını atarız kalanı sulanır ve işe yaramaz ama su sekilde deneyin isterseniz bir soğanı rondada doğrayıp biber salçasıyla ovalayın ve kalan salatayı ardınndan rondoya atıp cekin biberi domatesi salatalıyı falan ayırmadan cektikten sonra salcalı sovana ekleyin üzerine zeytin yağı ğezdirin deişik bir tat ve lezzetli ister meze isterseniz yemeklerin yanında salata en azından hep üzülürdüm salata kalınca atılıyor die ama şimdi yapıp saklama kabında saklıyorum ğörüşmek üzerea.s.

güzel bir fikir ellerine sağlık deneyeceğim hep üzülürdüm aartan salataların atılmasına
bu iyi oldu

güzel bir fikir mutlaka deniycem salatalarım hep ziyan oluyordua.s.a.s.

salatanın kalanımı :roflol:

bizde salata kalmaz aksine silip süpürülür suyuna ekmek banılır hatta salata tabağını hiç yıkamadan yerine kaldırırz-tatlicadiarzu-

bizde salata kalmaz aksine silip süpürülür suyuna ekmek banılır hatta salata tabağını hiç yıkamadan yerine kaldırırz-tatlicadiarzu-

bunu benmı yazdm acabaCADIARZUsırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

Hehehehheheheee çok güzel cevaptı
Bizde de hiç salata artmaz
Ama biz tabağı mutlaka yıkamayı unutmayııızzz:roflol::roflol:

çok güzel bi fikir ama benim olduğum sofrada asla salata kalmaz. bayılırım salataya.

X