Kizlar kahverengi lekelenmeler hakkin yardim lutfen

YESIMMM24

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2008
488
5
INSALLAH SORUMA BURDA CEVAP BULABILIRIM NORMALDE COK DUZENSIZ ADET GOREN BIRIYIM HAYIT TOHUMU ADACAYI VS KULLANIYORDUM ADETLENEBILIYORDUM ZORDA OLSA NEYSE BURDA BIR DR VAR COK OVMUSLERDI DR DERKEN HERBELIST YANI DUNYADAKI TUM BITKSEL ILACLARI BILIYOR 1. AY ADETLENDIM SONRA O ILACLARI KULLANDIM DR BIZE KORUNMAMIZI SOLEMISTI BIR KAC ZAMAN KORUNMADIK NASIL OLSA OLMUYOR DIYE ADET GUNUM 25 INDEYDI GECEN AYIN O ZAMAN YANI AYIN 25 INDE KAHVERENGI LEKELER GELMISTI DEDIM HERALDE ADETLENIYORUM SONRA ADETIM GELMEDI VE KAHVERENGI JEL GIBI BISEY GELDI YANI ET PARCASINA BENZIYOR AMA DEGIL AZ BOYLE KAHVERENGI YUMUSAK BISEY HAYDAA BUDA NE DEDIM DAHA ONCE BOLE OLMAMISTI SONRA ADETIM 1 HAFTA GECMISTI DEDIM BIR GEBELIK TESTI YAPAYIM NEGATIF CIKTI DEDIM KENDI KENDIME SEN DAHA ADETLENMIYORSUN NASIL ADET OLACAKSIN HAYIT TOHUMUNU COGALTIM ADACAYIDA ICIYORUM VE MAYDONOZ SOGAN SUYU KAYNATTIM BURDA SATILAN BIR CESIT BITKI CAYLARI ALDIM BANAMISIN DEMEDI DUN AKSAM KARNIMIN ALTINA BOLE BICAK GIBI BISEYLER BATTI 20 30 SANIYE SURDU GECTI HAMILE OLMA OLASILIGIM OLABILIRMI AMA HICBIR BELIRTI YOK BENIM GIBI YASAYAN OLDUMU HIC benneyaptımki

YESIMMM24 ben yaşadım canım,halada yaşıyorum.Bir kızım ver benim,kendimi bildim bileli adet düzensizliğim var.Yumurtlama bozukluğu problemim var ayrıca.Kızıma 5,5 yıl sonunda hamile kalabildim..Senin dediğin gibi kahverengimsi,jele benzeyen koyu kıvamda bir akıntı oluyor bende de.Bu dediğim akınıtdan 15 gün sonra falan adet olabiliyorum,yani adetim en az 4,5 gün gecikmeyle oluyor.2 doktora gittim,bu dediğim akıntıyı patolojiye yolladılar,temiz çıktı sonuç.Hormonlarımdada bir problem çıkmadı,tek sorun yumurtlama bozukluğu.Ama bu akıntı geleceği zaman,yumurtalıklarım sancılanıyor.Ve ben bunu her ay yaşıyorum,sebebinide öğrenemedim maalesef..Sana da geçmiş olsun arkadaşım..:teselli:

canim cok saol tesekkur ederimilgin icin yumurtlama sancisini biliyorum adetim coktan gecti ama dun aksam o sancilar girdi bakalim gelecekmi oda olabilir ozaman gonul rahatligiyla sokuculer kullanbilirim dogru yumurtalarim buyumuyormus onun disinda sorun yok bir ara 28 gune dusurdum adetimi nasil yaptim acaba

sen benceiçtigin bitkileri bi süre bırak çünkü eger hamileysen adaçayı zaralı diye biliyorum en yakın zamanda idrar testi yap eger negetif çıksa bile dr görün derim ben

bencede ilk günler kahverengi lekelenme oluyo bu da bebeğin yerleşme lekelenmeleri senin o içtiklerin düşüğe sebep olabilir emin olmadan içme öyle şeyler

arkadaşım bence biran evvel iyi bir dr git önce adetlerin düzene girsin adaçayı iyi ama fazlası zarar bitkilere de yüklenme, herkese iyi gelir sana gelmez belli olmaz ya da çok iyi gelir ama bilemem, hormon tahlili falan yapılır hayırlısı, boşuna zaman geçirme....

Bigstar cani dr gittim gitmez olurmuyum hic dogum kontrol hapi verdi kullandim malumunuz yine ayni hemde hcbir problem yokken neyse yine drdan randevu aldim kasimin 20 sine verdi saglik sistemine bak idrar testinde bisey cikmamisti ama ne yapsam ki artik

X