Kızlar kafayı yiyeceğim 5 ay oldu lütfen yardım edin :(

aysenazz0606

Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2016
48
1
28
Kızlar bu konuyu3-4 ay öncede açmıştım ve şimdi tekrar açıyorum. Nişanlım ile 10 sn ile bi sürtünme yaşadık ondan sonra 1 ay adetim atladı ve sonrasında 12 gün adet oldum normal yoğunluktaydı, sonraki ay 2 gün oldum oda normal yoğunluktaydı dedim herhalde geçen ay çok oldum ondandır dedim. 3. ayda normal yoğunlukta oldum 7 gün oldu ve bitti iyi dedim düzene girdi artık ama bu ay değişik şeyler oluyor :'( ilk kahverengi akıntıyla adetim lekelenme şeklinde başladı sonra resmen simsiyah kanamaya döndü ve bitti adetim 6-7 gün 1 ped şeklinde oldu o adetim 4 gün önce bitmisti ama şimdi tekrar adet oldum bu sefer kırmızı normal adet rengimde adet oluyorum ilk çok başladı 4 saat önce ama şuan damla damla oluyor sizce hamile miyim nolur cevaplayın artık psikolojim darmadığın oldu eğer hamile olsam 18-19 haftalık olacaktı göbeğim hiç çıkmadı bir belirtimde yok gibi yani bilmiyorum kızlar ne yapacağımızı şaşırdık ailemizede söyleyemiyoruz

Imkansız cnm hamile olmanız bir test alın yapin

Imkansız cnm hamile olmanız bir test alın yapin
ya 1 ay adetim atladığı zaman nişanlıma dedim test al yapalım diye 1 kere aldı negatif çıkmadı ama ilişkiden 30 sonra ben tekrar yapmak istedim bu sefer nişanlım predictor diye bi hamilelik testi almıs ve bir de normal hamilelik testi almıs ikisinde de negatif çıkmıştı ondan sonra kan testi yaptırdım onda da hcg 0.41 çıktı (kan testini başka bir şey için yaptırmıstım ama hormonda istedim onada baktılar) ama bu ay değişik şeyler oluyor canım siyah akıntı beni çok korkuttu hadi adetimi oldum diyelim tekrar 4 gün sonra gene adetim başladığı noluyor anlamıyorum

Kesinlikle hamile değilsin ama başka bi problem olabılır biran önce doktora git

Evleneceğiz yazı bekliyoruz aslında ilk adet olduktak sonra şüphem kalmamıstı fakat bu ay 2 haftada 2 kez adet oldum plasenta previa diye bir şey oluyor ondan korkuyorum şimdi normal adet oluyorum ama geçen hafta olan siyah akıntı neydi ondan korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…