Kızlar kafayı yiycem bı bakarmisiniz

mbna

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2023
171
27
20
Days doktor diye erken gebelik testini yaptım silik çıktı daha sonra kan verdim sonuç 0.7cikti kanı dün akşam vermiştim sabah gene ilk idrarla test yaptım kan sonucum çıkmadan önce ilk 10 dk içinde silik çizgi çıktı bide kan verdiğim yer Özel klinik di benden ne isim aldı ne TC hiç bir şey sadece telefon numarası alındı şimdi ben acaba kanlar fln kariştimj diye düşünüyorum yada akşam verdim kanı sabah bakildi onunla ilgili bir şey mi oldu diye düşünüyorum bu gün adet günüm aynı zamanda
1724337698339708052687744865756.jpg

0.7 hamilelik olabilir ama 0,7 hamilelik değil. Birkaç gün sonra sağlık ocağında kan ver bence hayırlısı olsun inşallah

Days doktor diye erken gebelik testini yaptım silik çıktı daha sonra kan verdim sonuç 0.7cikti kanı dün akşam vermiştim sabah gene ilk idrarla test yaptım kan sonucum çıkmadan önce ilk 10 dk içinde silik çizgi çıktı bide kan verdiğim yer Özel klinik di benden ne isim aldı ne TC hiç bir şey sadece telefon numarası alındı şimdi ben acaba kanlar fln kariştimj diye düşünüyorum yada akşam verdim kanı sabah bakildi onunla ilgili bir şey mi oldu diye düşünüyorum bu gün adet günüm aynı zamanda Eki Görüntüle 3469586
2 test de aynı marka mı? Bozuk olabilir başka bi markayla tekrar deneyin bence

bu marka test herkeste silik çizgi çıkarıyor benim burada gördüğüm kadarıyla. kan testi kesindir. isterseniz farklı bir hastanede kan verin şüpheniz kuvvetliyse

bu marka test herkeste silik çizgi çıkarıyor benim burada gördüğüm kadarıyla. kan testi kesindir. isterseniz farklı bir hastanede kan verin şüpheniz kuvvetliyse
Öyle mi dersiniz hem şüpheleniyorum hemde belirtilerim var belim kasiklarin agriyor aşırı bı uyku halim var halsizim sürekli bide yumurtanın beyazı gibi bir akıntım var

Öyle mi dersiniz hem şüpheleniyorum hemde belirtilerim var belim kasiklarin agriyor aşırı bı uyku halim var halsizim sürekli bide yumurtanın beyazı gibi bir akıntım var
ya ben olsam kan verirdim açıkcası. idrar testleri yanıltabiliyor. çok yoruyorlar insanı.

İki virgül arasındaki fark ne anlayamadım bende bı 10 gün kadar beklemeyi düşündüm
0.7 net bir değer ama 0,7 ile 000000000,7 arasinda ne kadar fark olursa olsun matematiksel olarak 0,7 olarak yazarız aslında biraz temel matematik
Geç dollenme olmuştur belki 1 hafta sonra her şey netleşir

0.7 net bir değer ama 0,7 ile 000000000,7 arasinda ne kadar fark olursa olsun matematiksel olarak 0,7 olarak yazarız aslında biraz temel matematik
tamam ben sözelciyim de matematik de böyle değildi ya 😂

tamam ben sözelciyim de matematik de böyle değildi ya 😂
0,7 =0000000,7
0,7 . 0000000,7=0,49 (nokta çarpı işareti)
Matematiksel olarak her zaman böyledir
Hesap makinesinde denerseniz aynen böyle olduğunu gorursunuz çünkü kaç tane 0 olduğunun hiçbir önemi yok
Dediğim gibi çok temel bir matematik ama gebelik testi için sıfirlarin önemi var mıdır bilemiyorum bunu ancak kadın doğumcu değerlendirebilir

Oooooh yeah 😂
esit agirlikciyim, matematikte ciddi net yaptim, boyle bir sey yok

X