kızlar kafam çok karıştı?

minayyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
26
0
arkadaşlar öncelikle herkeze merhaba,eşim şu anda yurtdışında umarım en kısa zamanda bende yanına gidicem.Bi problemimi sizinle paylaşmak istiyorum umarım yardımcı olursunuz.eşim ocak ilk haftası yurtdışına çıktı ondan öncesinde normal olan ilişkimiz devam ediyordu.ocak ayında ve şubat ayında adetlerimi çok düzenli ocak 7 şubat 6 ondan önceki adet tarihimde (9 aralık)fakat bu ay hiç bir ilişkim olmadığı halde hala adet görmedim ve hiç bir belirtim de yok önceki adetlerimde muhakkak bir belirtisi olurdu fakat bu ay hiç bişey yok,yarın doktora gitmeyi düşünüyorum.Hamile olma olasılığım varmıdır sizce.Eğer hamileysem otomatik hesaplamaya göre 13+5 günlük hamile olmam gerekiyo:)ama bende hiç bir belirti yok sizce nedir durum.çok uzun oldu kusura bakmayın.

minay cım hayırlısı olsun sıkma canını olabilirde olmayabilirde ama işallah hamişsindir haberlerini bekliyorum canım doktoruna başvur..

canım selam...anladıgım kadarıyla 9 aralık,7 ocak,6 şubat adet tarihlerin...
yani adetlerin birkaç gün aksayabiliyor...ama bugün de ayın 15 i olduguna göre en az 5 gün aksamış
valla düşündürücü canım..normalda düzenli oluyorsun ve bu ay gecikiyor...
doktora bir görün başka bir sebebi olmasın maden en son ilikşkiniz ocaktaydı,
o zaman şubatta adet olmazdın diyorum...
ama ihtimallaer çok,şubatta oldugun adet belki üstüne görme falandır belli olmuyor valla canım.
çok şeyler duyduk burada hamilelik hakkında,
ama benim fikrim olma ihtimali yüksek inşallah da vardır..istiyorsunuz anladıgım kadarıyla?

teşekkür ederim cevaplarınız için arkadaşlar aslında hiç zamanı değil,en son ilişkim aralık sonuydu zaten yani eğer varsa iki kere üstüne görmüş oluyorum vede hiç mi belirti olmaz yaa 13 haftalık hamile olsam sizce çok korktum şimdi:KK43:

valla canım çokkk ilginç bi durum.istersen hemen çık nöbetçi bi eczaneden idrar testi al ve hemen yrn sabah ilk iş kan testi yaptır.cidden bende merak etttim.ayrıca adetin çookkkk geçmiş.

kızlar slm dün doktora gittim vajinal ultrasonla baktı gebelik yok dedi,herşey normal gözüküyo,stresten olmuştur dedi.fartural diye bi hap verdi.bide smear testi yaptı,onun sonucuhu almadım henüz,haber vermek istedim.

canım geçmiş olsun inşallah testlerinin sonucunda da bir sorun çıkmaaz eşin yurt dışındaymış stres yaptıysan onun içinde gecikmiş olabilir

slm kızlar smear testi sonucu da temiz çıktı.yalnız ben hala adet olmadım.vajinal ultrasonla hamilelik kesin gözükürdü değilmi?yaa ne bilim neden böle olduuu?

canım psikoljiktir eğer kafana takmazsan düzelir sanırım doktor birşey söylemedimi

belli olurdu cnm,endişe etme hamile değilsin
stresten gecikiyordur mutlaka
sonuçlarında güzel çıkmış sevindim geçmiş olsun

kızlar slm çok fazla gelemiyorum ama size yazmak rahatlatıyo beni ilk defa adet gecikmesi yaşadım bu ay doktora gittim oda farlutal verdi onu kullandıktan sonra 1 hafta içinde adet olursun dedi evet adet oldum ama sadece bir gün sürdü yoğun bi şekilde fakat bir gün bu ne şimdi kızlar yaaa stres yapmim diyorum ama kafama takılıyo ilginç bi durummu yoksa hapın bi etkisi olabilirmi?iyigeceler hepinize

X