Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Kızlar kafam çok karıştı yardım edermisiniz lütfen...

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

Laviniada

Guru
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2013
1.218
643
Evlenirken çok masraf olduğu için yemek odası takımının konsolu ve masasını alıp sandalyelerini almamıştım bir kaç aylığına eşimin eski yemek odası takımının sandalyeleri ile idare etmiştik.Şimdi sorun şu yemek odasını aldığım yere gittim sandalyesi bir tane kalmıştı.Fabrikaya sipariş verdiler bir hafta içinde geldi fakat orada baktığım sandalye ile masanın bacakları birbirine yakındı aldıklarımsa uymuyor zaten aldığım yerde çalışanlarda bire bir renklerinin uymayacağını söyledi.Bu arada konsolum ve masam vernikli gibi kendinden parlak.Merak ettiğim sizlerinde yemek masasının bacakları ile sandalye bacaklarının renginde farklılık var mı?

hahah şimdi bunu okuyunca farkettim farklı olduklarını desem =)) çok gülüyorum şuan o kadar bakmadan almışım ikibuçuk yıldır şimdi farkediyorum=)

Kusura bakma canım giremedim uzun süre teşekkür ederim cevap için.çok kafaya takmıştım inankş içim rahatladı.

Keşke aynı yerden almak yerine yaptırsaydın bizimki aynı renk ama ben onlardan çok sıkıldım atmaya da kıyamıyorum boyuyacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…