Kızlar kaç aylıkken çevrenize söylediniz

Ben 3.5 aylıkken söylemiştim ama şimdi tekrar olsa hemen söylerdim sanırım ya. Enazından akrabalara, yakın aile dostlarına falan… ne bileyim o korktuğumuz ihtimal de olsa insan gene yakınlarından destek görmek ister. Şahsen ne üzüntümü içimde saklardım ne sevincimi… tabi bunu benimle birlikte üzülüp, benimle birlikte sevinecek insanlar için söylüyorum. Laf olsun diye konuşup kuru gürültüden başka bir seye sebep olacak insanlardan gene saklardım

10 haftalıkken aileme söyledim, güzel haberi vermek için biraz daha beklemek bence daha sağlıklı gibi

ben 6.haftada falan ailelere söyledim. cünkü söyle düsündüm, eğer kötü bir sey yasarsam ve bebeğimi kaybedersem etrafımda beni teselli edecek insanlar olmasını isterim. bu sekil düsünüp söyledim. zaten 3+4te öğrenmistim gebeliği. ilk ultrasonda keseyi görüp dış gebelik ve kimyasal gebelik ihtimali ortadan kalktığında söyledim 🥰 Allah’a sükür şu ana kadar da sorunsuz ilerliyoruz 🥰

Ben hemen söyledim. Herkesin kendi tercihi tabi ama öyle 3 5 ay saklamak falan bana tuhaf geliyor. Bir şey olacaksa 3 5 aydan sonra olma ihtimali de var sonuçta.

X