Kızlar iyi bir retinol önerirmisiniz

Sanem0907

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2017
1.549
729
33
32 Yaşındayım. Karma ve gözenekli bir cildim var ve gözenekler beni çok rahatsız edıyor. Niacınamıde serum , tonık kullanıyorum ama gözeneklerım halen ben burdayım dıyolar suan 1 aydır loreal retinol kullanıyorum %0.03 oranında retinol bulunuyor henuz cok faydasını göremedım ve bitmek uzere farklı retinoller denemek ıstıyorum.

32 Yaşındayım. Karma ve gözenekli bir cildim var ve gözenekler beni çok rahatsız edıyor. Niacınamıde serum , tonık kullanıyorum ama gözeneklerım halen ben burdayım dıyolar suan 1 aydır loreal retinol kullanıyorum %0.03 oranında retinol bulunuyor henuz cok faydasını göremedım ve bitmek uzere farklı retinoller denemek ıstıyorum.
Doa kozmetiğin retinol ve ya retinallerini önerebilirim
Dermatoloğunuza gidip retinol yazdırabilirsiniz (reçeteyle satılanlar var)en düşük oranla başlayıp yükselteceksiniz

Doa kozmetiğin retinol ve ya retinallerini önerebilirim
Dermatoloğunuza gidip retinol yazdırabilirsiniz (reçeteyle satılanlar var)en düşük oranla başlayıp yükselteceksiniz
Şuan loreal in kullanıyorum 0.03 sanırım içindekı retinol oranı ve acıkcası 2 aydır kullanıyorum pek fark etmedı. Doa kozmetik olan oranı duşük mü ben yükseltmek ıstıyorum

Şuan loreal in kullanıyorum 0.03 sanırım içindekı retinol oranı ve acıkcası 2 aydır kullanıyorum pek fark etmedı. Doa kozmetik olan oranı duşük mü ben yükseltmek ıstıyorum
Düşük oranla başlayıp yükseltmelisiniz doa nın retinol retinali çok iyi onu kullanıyorum kışın bende bu kış yüksek oranla devam edeceğim

Retinolun gozeneklere faydasi oldugunu bilmiyordum. 38 yasindaykm. Son 8 ayda rwtinol, euc, niamicide, c vitamini, caudalia vinoperfect ve caudalie gozenek maske ve misti vs bir suru urun kullandim. Gozeneklerim hala cok belirgin.
Instagramda bir dermatologun “kimi ciltler elma, kimi ciltler portakal gibidir. Eger portakalsaniz kendinizi elm olmak icin zorlamayin” dedigi bir video izlemistim.

Cildinizde soyulmalar mı oldu cildinizde ne gibi olumlu etkılerı gordunz
Vücut yağı sürünce nasıl parıl parıl parlar vücudumuz aynısı oldu bende..çok memnun kaldım çok araştırarak aldım..soyulmalar oluyor ama öyle deli gibi değil..zaten az kullanıyorsunuz

Vücut yağı sürünce nasıl parıl parıl parlar vücudumuz aynısı oldu bende..çok memnun kaldım çok araştırarak aldım..soyulmalar oluyor ama öyle deli gibi değil..zaten az kullanıyorsunuz
Retinol nedir? Pek bilgim yok da. Cilt bakımım yüz yıkama jeli tonik ve nemlendiriciden oluşuyor. Bilgi verebilir misiniz nasıl kullanılıyor,hangi ürünü tavsiye edersiniz?

Retinol nedir? Pek bilgim yok da. Cilt bakımım yüz yıkama jeli tonik ve nemlendiriciden oluşuyor. Bilgi verebilir misiniz nasıl kullanılıyor,hangi ürünü tavsiye edersiniz?
Retinol ve retinal a vitaminidir..yaşlanma karşıtıdır ince çizgileri yokeder
Yaşınız kaç acaba?hyalüronik asit c vitamini güneş kremi retinol retinal lekeleriniz varsa arbutin aha bha niasinamid vs gibi içerikler kullanmalısınız
Retinol retinal ekimde başlanır mayısın son haftasında bırakılır..aha bha vs soyucu özellikli içerikler kullanırsanız mutlaka yaz kış güneş koruyucu kullanmalısınız

Retinol ve retinal a vitaminidir..yaşlanma karşıtıdır ince çizgileri yokeder
Yaşınız kaç acaba?hyalüronik asit c vitamini güneş kremi retinol retinal lekeleriniz varsa arbutin aha bha niasinamid vs gibi içerikler kullanmalısınız
Retinol retinal ekimde başlanır mayısın son haftasında bırakılır..aha bha vs soyucu özellikli içerikler kullanırsanız mutlaka yaz kış güneş koruyucu kullanmalısınız
Merhaba teşekkür ederim 28 yaşındayım.

Gözenekler için bı arkadasima fraksiyonel lazer önermiş doktoru..
Benim de cildim anlattığımız gibi.aynaya bakınca sadece gözenek görüyorum sanki

Gözenekler için bı arkadasima fraksiyonel lazer önermiş doktoru..
Benim de cildim anlattığımız gibi.aynaya bakınca sadece gözenek görüyorum sanki
Yaptırmış mı arkadasınız benımde var ve rahatsız oluyorum fondoten surmeden çıkamıyorum dısarı

32 Yaşındayım. Karma ve gözenekli bir cildim var ve gözenekler beni çok rahatsız edıyor. Niacınamıde serum , tonık kullanıyorum ama gözeneklerım halen ben burdayım dıyolar suan 1 aydır loreal retinol kullanıyorum %0.03 oranında retinol bulunuyor henuz cok faydasını göremedım ve bitmek uzere farklı retinoller denemek ıstıy
Ben cosmogenesis in retinol serumunu kullanıyorum şimdilik memnunum.

X