Kızlar iyi bi güneş kremi almak istiyorum ama karar veremedim...

bywpa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2010
92
0
arkdaşlar yaşım 22 artık bi güneş koruyucu kremim olsun istiyorum cildim kötüye gidiyor çünkü kıs azamanda alacağım ama karar veremedim bana yardımcı olursanız sevinirim.deneyimlerinzi ve kullandığınız ürünleri yazarmısınız :KK16:

selam canım,
ben 1 yıldır solante acnes güneş koruyucu losyonu kullanıyorum ve inanılmaz memnunum,
akne tedavisi görürken kullanmaya başlamıştım o yüzden akneli ciltler için özel olanını kullanıyorum ama lekeli ciltler için, yaşlanma karşıtı falan gb çeşitleri de var.
güneş kremi değil losyon olduğu için yağlı değil ağırlık hissi asla yapmıyor
tavsiye ederim

sağol canım fiyatı ne kadar peki eczanedemi satılıyor bu losyon.

ben kozmetik mağazasından almıştım canım,
geçen sene fiyatı 79tl idi.
yalnız çok bereketli gerçekten, geçen seneden beri hergün kullanıyorum bitmedi daha
:KK34:

selam canım,
ben 1 yıldır solante acnes güneş koruyucu losyonu kullanıyorum ve inanılmaz memnunum,
akne tedavisi görürken kullanmaya başlamıştım o yüzden akneli ciltler için özel olanını kullanıyorum ama lekeli ciltler için, yaşlanma karşıtı falan gb çeşitleri de var.
güneş kremi değil losyon olduğu için yağlı değil ağırlık hissi asla yapmıyor
tavsiye ederim

ben de bu ürünü düşünüyorum akneli bir cildim olduğu için. bir sorum olacak, acaba bu losyon renkli mi? hani bazı güneş kremlerinin aynı zamanda kapatıcı özelliği oluyor ya, o açıdan soruyorum...

ben 19 yaşındayım dün teyzemin tavsiyesi üzerine avene aldım . aldıktan sonra sürdüm sevgilim bile aa ne güzel olmuş yüzün dedi .) yüzümü bi parlattı sanki :) biraz daha kullanıyım daha düzgün bi yorum yaparım :)

ben de bu ürünü düşünüyorum akneli bir cildim olduğu için. bir sorum olacak, acaba bu losyon renkli mi? hani bazı güneş kremlerinin aynı zamanda kapatıcı özelliği oluyor ya, o açıdan soruyorum...

içeriğinde pudra var canım, sürünce cilt rengini 1 ton açıyor, pembe lekeler, çiller falan kamufle oluyor
ama eğer fondoten tarzı bir kapatıcılıktan bahsediyorsan öyle bir özelliği yok sanırım

ben 19 yaşındayım dün teyzemin tavsiyesi üzerine avene aldım . aldıktan sonra sürdüm sevgilim bile aa ne güzel olmuş yüzün dedi .) yüzümü bi parlattı sanki :) biraz daha kullanıyım daha düzgün bi yorum yaparım :)

aslında bende avene düşünüyorum geçen sebamed sordum satıcı çok yoğun bi yapısı var yağ bezesi yaptı dedi aveneyi göz altına falan kullanabiliyormusun canım kaç faktörlü ve ne kadara aldın :):KK16:

aslında bende avene düşünüyorum geçen sebamed sordum satıcı çok yoğun bi yapısı var yağ bezesi yaptı dedi aveneyi göz altına falan kullanabiliyormusun canım kaç faktörlü ve ne kadara aldın :):KK16:

canım benimkisi renkli 60 tl idi . ben cildim kuru olduğu içn teyzemi arayıp sormustum göz çevreme ne kullanabilirim diye göz altımda bi tane minik yağ bezem var çünkü o yüzden bişey sürmeye korkuyodum ama sürmeyince de geriliyordu göz çevrem . teyzem de sıcakların geldiğini güzel bi güneş kremi almamı göz çevreme sürebileceğimi önerdi . o da 2 senedir kullanıyormuş avene ,göz çevreme bişey olmadı dedi .) biraz uzattım ama evet göz çevreme kullanıyorum :):KK3:

Ben 3 yıldır sebamed 50 faktör olanını kullanıyorum güneş ben yapıyor normalde yüzümde kullandığımdan beri pek yeni benim oluşmadı hatta iki tane benimin de rengi açıldı zamanla yok oldular. Sivilce filan da yapmadı hiç ki benim cildim çok hassatır en ufak bir şey sürsem sivilce yapar bir tek sebamedin ürünleri yapmıyor ben de yıllardır onu kullanıyorum.

içeriğinde pudra var canım, sürünce cilt rengini 1 ton açıyor, pembe lekeler, çiller falan kamufle oluyor
ama eğer fondoten tarzı bir kapatıcılıktan bahsediyorsan öyle bir özelliği yok sanırım

evet canım, bahsettiğim tam da böyle hafif bir kapatıcılıktı, güneşten korurken aynı zamanda minik lekeleri gizlemesi iyi bir özellik...

27 yaşındayım.yüzüm karma siyah noktalarım var burnum ve çenemde. ergenlik dönemimde hiç sivilce sorunum olmadı senede 1 tane ya çıkar ya çıkmazdı. sonra sebamed kullanmaya başladım. yüzümde çiller var koyulaşmasın diye yaz - kış hep kullandım 1 sene kadar . sivilce yapmaya başladı ve beze gibi bişeyler oluştu cildimde alerji gibiydi. bıraktım sebamed yaptığını düşündüğümden. sivilce oluştu hep yüzümde. internetten baya bi araştırdım la roche ve biodermanın güneş koruyucuları karma yağlı ciltlere çok uygunmuş paraben falan içermeyen bu ikiisiymiş.

bioderma akn mat 30spf ve La Roche Posay Anthelios AC SPF30 Fluide Extreme (Yağlı ve Akneli Ciltler için bu ikiside)

ben baya bi araştırdım benim gibi araştıranlara yardımcı olsun :)

bioderma kullanıyorum ben sivilcelerim duruldu valla sonunda.

Son düzenleme:
27 yaşındayım.yüzüm karma siyah noktalarım var burnum ve çenemde. ergenlik dönemimde hiç sivilce sorunum olmadı senede 1 tane ya çıkar ya çıkmazdı. sonra sebamed kullanmaya başladım. yüzümde çiller var koyulaşmasın diye yaz - kış hep kullandım 1 sene kadar . sivilce yapmaya başladı ve beze gibi bişeyler oluştu cildimde alerji gibiydi. bıraktım sebamed yaptığını düşündüğümden. sivilce oluştu hep yüzümde. internetten baya bi araştırdım la roche ve biodermanın güneş koruyucuları karma yağlı ciltlere çok uygunmuş paraben falan içermeyen bu ikiisiymiş.

bioderma akn mat 30spf ve La Roche Posay Anthelios AC SPF30 Fluide Extreme (Yağlı ve Akneli Ciltler için bu ikiside)

ben baya bi araştırdım benim gibi araştıranlara yardımcı olsun :)

bioderma kullanıyorum ben sivilcelerim duruldu valla sonunda.

bende la roche posay Anthelios AC SPF30 Fluide Extrem sipariş verdim netten hala gelmedi kullanınca yorum yazarım.cildim karma

bende daylong extreme 50 faktör kullanıyorum. cilt doktorum tavsiye etti, geçen yıl nerdeyse hergün kullandım ve antalyada yaşıyorum çok memnunum.

bende avene 50+ kullanıyorum canım. Hamileyken gittiğim dr. önermişti. Bi kaç ay önce de lekelerim için gittiğimcilt doktoru hangi koruyucuyu kullandığımı sordu bende avene dedim ve '' tamam çok güzel seçim '' dedi.

ben dün adese den escabel sun 50 faktör aldım ındırıme gırmıstı. sizce nasıl kullanan var mı acaba ?

X