kızlar ilk incimiz geldiiiiii:D

^^gxoxzbebexgxi^^

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2007
156
1
37
kızlar kızımın ilk dişi geldi... geçen akşam emzirirken farkettim alttan bir tane patlamış. zaten çok huysuzdu demkki bu yüzdenmiş... ama çok acı çekiyoo kuzum yaaaa:KK43: onu rahatlatmak için çok çabalıyorum ama nafileee... darısı sizlerin başına...
yakınlarım erken çıkan diş çabuk çürür diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum ama doktorumuz dişin erken çıkmasının tamamen çocuğun kemik yapısıyla alakalı olduğunu anlatmıştı biraz olsun rahatladım. ama yinede tereddütteyim....sizler bu konuda neler biliyorsunuz?:ecrin_bebek:

bizimde dişimiz 4 gün önce çıktı çoook mutlu oldum bende ama böyle şeyler duyunca bozuluyo insan biraz tabii. dişi kaşığa çarpınca çok mutlu oluyorum nedense.
bencede tamamen bebişin yapısıyla alakalı zaten süt dişleri bunlar hepsi dökülcek eninde sonunda onun için pek takılma.

ohh hayirli olsun..bizde de yok henuz bisey..ama mumkun oldugu kadar gec olsun istiyorum..cunku emziriyorum hala ve isirmasindan ve hatta bu yuzden emzirmeyi birakmaktan cok korkuyorum..:KK43:(

bende hala emziriyorum ve bazen canımı çok yakıyooo zilliii:KK70: özellikle sinirlendiğinde korkuyorum ısıracak diyee. olsun ama o iyi olsunda... değilmi ama:KK70: darısı senin bebişin başına canım:)

sapasağlam bembeyaz dişleriniz olur inşaallah :nazar:ben de ekim annesiyim.3,5 aylık oğluşum.bizimde ilk dişimiz çıktı.ben de endişeleniyorum erken çıktı diye.doktor ne dedi kemikle ilgili tam olarak.gerçi arkadaş haklı nasılsa dökülcek.

X