kızlar ikinci dişimizde çıktı....

PembePanter

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2007
1.565
16
40
kızlar dün ikinci dişimizde çıktı.hala şaşkınlık içerisindeyim.oğlum 4 şubatta doğdu.geçen hafta ilk dişni çıkardı şimdi ise bir hafta sonra ikinciside çıktı.hem çok mutluyum hemde şimdiden memelerimi ısırır die korkuyırum :KK43: nasıl başa çıkabilirim ısırmamasını öğrenmek için.

masallah canım gozun aydın:nazar: ne şirin gözüküodur o şimdi ole minicik dişlerlee...darısı bizim basımıza canım,şubat bebişlerinin en hızlısı seninki çıktı valla alkisalkisalkis

Yaa siz çok hızlı çıktınız daha 2. dişi çıkcak bebiş girmedi bile sıraya :eek:lmaz: :nazar:

masallah canım yaa ne hızlı çıktı senin oğlan Allahım nazardan saklasın o minicik incileri darısı bizlerin başına inş....:nazar::nazar:

Maşallah gerçekten...senden sonra hemen gittim baktım benimkine ama ıı ııhh tık yok...

güle güle kullanın incileriniziii :)

maşallah canım ya benimkide delirmek dişi çıkmadı gitti sürekli jelle masaj yapıyorum damağına çok kaşınıyor ağzına sokacak birşey bulamadğı zaman üstündeki badisini çekip zorla onu ağzına sokuyor... üstü sürekli sırılsıklam

sağolun kızlar.evet biz baya bir hızlı çıktık oğlumla ::))) gelişimi önde gidiyor kaanımın ((maşşallah yavruma)) bakalım haftaya kontrolümüz var dr ne diyecek.geçen haftaki dişini göstereyim size.henüz yenisini çekemedim ama çekince gösteririrm.

maaşallah canım oğluşuna güle güle gülmek için ve mamalar yemek için kullansın inşallah kaydirigubbakcemile3:1hug:

kızlarr çok komik bişey oldu benmde dişim ağrıyordu bugün dr gittim ve öğrendimki 20 dişim çıkmaya çalışıyormuş sıkışmış kalmış ::))) yani oğlumla aynı anda diş çıkarıyoruz ::))

X