Kizlar Idrar testime Bir bakarmisiniz?????

glum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2011
13
0
^kizlar daha adetime 3 gun var..asiri kasik agrilarimdan dayanamayip bu sabah yaptim...

$Snapshot_20130630_8.jpg $Snapshot_20130630_10.jpg $Snapshot_20130630_4.jpg

yorumlarinizi bekliyorum..ben pek umutlanmak istemiyorum sonu husran olur diyeeeeee:KK50::KK50::KK50:

tebrikler.... ama emin olmak için bir an kan testini yaptır.... Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin ...

Tebrik ederim canımm.. Çift çizgiyi görmüşsün, hamilesin.. Allah hayırlı, sağlıklı sıhhatli bir evlat nasipetsin sana İnşallah.. :KK49:

Tebrikler hamilesinn ikinci cizgiyi gormek bizede nasip olur insallah bu ay:))))

tebrikler.... ama emin olmak için bir an kan testini yaptır.... Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin ...

cok tesekkur ederim:KK16:

hadi gözünaydınnnnnnnnnnnn :) hamilesin, koş kan testine git kaç haftalıkmış öğren bakalım :)

cok tesekkuer ederim canimm:KK16:

Tebrik ederim canımm.. Çift çizgiyi görmüşsün, hamilesin.. Allah hayırlı, sağlıklı sıhhatli bir evlat nasipetsin sana İnşallah.. :KK49:

cok tesekkur ederim.amin cumlemize...:KK16:

Tebrikler hamilesinn ikinci cizgiyi gormek bizede nasip olur insallah bu ay:))))

cok tesekkur ederim canim:KK16:
Allah isteyen herkese nasip eder ins....:emir_bebek::nazar:
ya kizlar ben nedense hala inanamiyorum simdiye kadar kendimi psikolojik olarak hamileyim diye sartlandirmisim saniyordum ama simdiiii...:emir_bebek:

X