kızlar hiç duydunuz mu?

Olmaz mı Badenurcan. Benim bir arkadaşım çok düzensiz adet görüyordu.Doğum kontrol haplarıyla adeti düzene girdi. daha sonra hamile kaldı. Şimdi bebişi 1 aylık. Eğer böyle bir sorunun varsa önce bir doktara görünüp düzensizliğinin nedenini araştırman gerekir. Hormonal bir durum ,PKO yada basit bir kist buna sebep olabilir. Bu tür problemleri olan kadınların da hamile kaldığını okuyoruz zaten forumlarda...

benimde adetlerim 3-4 ayda oluyor cnm.buna ragmen geçen yıl hamile kaldım ama düşürdüm.korkma kardesiminde öyleydi ama klomen kullandı 5 gün.daha sonra hemen hamile kaldı.eger doktora gittiysen ve yumurtalıklarında bir sorun yoksa ve hormonlarında da yoksa tabi hamile kalman olası bişy cnm.ama gitmediysen de git görün ve hormonlarına baktır derim.çünkü ben kızken pek ihmal ettgim için şimdi biraz ugrasıyorum.büyük bir sorunum yok cok şükür ama bu ay adetimin gelmesi için hap verdi içtim arkasından da klomen verdi yumurtaların büyümesi için bi ilaç bu.bakalım şimdi bekliyorum büyümesini.ihmal etme git doktora.sevgiler

cnm benim adetlerim düzensizdi ve buna ragmen hamile kaldım ama bilmeden ilaç kullandığım için aldırmak zorunda kaldım....

canım allah ol dedikten sonra hiçbirşey olmadan durmuyor emin ol yeterki o ol desin
sitede nekadar imkansız görünen kişiler hamile kaldı kafana takma moralini yüksek tut

benim bir arkadasim da adet düzensizligi yüzünden dr a gitmisti. evleneli bi kac olmustu ve esi cok istiyordu. dr tabiiki adet göremezsin cünkü hamilesin demis. veren Allah verio yani, adet düzenine yada gününde iliskiye, ilaca, asilamaya vs.. hic bagli degil. nasip meselesi.

X