kizlar herhalde kürtaj olacagim

yesim25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2008
106
0
merhaba kizlar az önce doktordan geldim normalde 6+4 haftalik hamileyim ama iki hafta önce gittigimde bebek iki hafta geri gösteriyordu yani 4 haftalik olacakken daha yeni döllenme olmus dediler bana.gec döllenme olabilir demisti doktor.bugun cocugun kalp atisi yoktu ve bebek cok kücüktü büyük ihtimal kürtaj olacagimi normal olmadigini söyledi.tek kafama takilan gec döllenmeden süphelenmislerdi o zaman simdi 6+4 haftalik degil 4+4 haftalik felandir ve kücük olmasini normal degil mi?

benim bebeğimde ben ilk qittiğimde 6 haftalık olması qerekirken 3 haftalıktı
benim doktorumda qeç döllenmedir demişti canım
ve bebeğim şuan sağlıklı bir şekilde büyüyor allaha çok şükür :Saruboceq:
bence başka doktora qit sadece bi doktorla böyle kürtaj kararı almanı tavsiye etmem
hakkında hayırlısı olur inşallah canım
rabbim bebeğini sana bağışlasın :Saruboceq:

canim insallah seninki gibi olur ama cok korkuyorum ikincidede ayni olmustu gec döllenme felan dediler.insallah hayirlisi olsun ama cok kötüyüm

canım gecmıs olsun.. umarım bi sorun yoktur. benim de senin gibi olmuştu. bebegimin kalp atısını hıc alamadık. hep bende gec dollenme olmustur da kucuktur diye dusunuyordum. doktorum da hemen almadı zaten 1 hafta daha bekleyelım dedık ama o sırada dustu ne yazıkki bebegim.. sen kendını en kotusune hazırla ama umarım gercekten bı sorun yoktur.. bizi de haberdar et olur mu !!

slm canm çok geçmiş olsun.
bende aynı sorunla karşılaştım 15gün önce bebeği aldılar.11haftalık tım ama 7haftalık ta gibiymiş gelişmemiş.hayırlısı olsun canm allah sağlıklı bebekler versin hepimize.
alınması gerekiyosa alınmalı herşeyde vardır bi hayır.

ben de aynısını yaşadım alındı bebeğim

azizecimmm....burda öğrendim şimdi. çok üzüldüm... ama allah hayırlısını versin cnm. allahın izniyle yeniden o mutluluğu yaşayacaksın canm .:Saruboceq:

merhaba yasemin bende senin gibi sorunla karsilastim ve ne yazik kiiii kurtaj oldum 1 ay once ve hala ustumden atamadim piskolojisini
sakin uzulme gene olur allah yardimcin olsun canim gecmis olsunnnnnnn

bncede bi doktorda kama canm zaten bebişin kalp atısı en erken 6 haftada duyuluyo e sende gec dolenme oldugu için tabi ki oda gec olacak

azizecimmm....burda öğrendim şimdi. çok üzüldüm... ama allah hayırlısını versin cnm. allahın izniyle yeniden o mutluluğu yaşayacaksın canm .:Saruboceq:

sağol tatlım kısmet deyilmiş.
tekrar listeme topike geri döndüm beklerim canm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…