Kızlar Hepsi Psikolojikmiş Kanda Negatif :( Ama Hala Umudum Var:)

A&S

Guru
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2009
3.125
1
39
Selam kızlar bi çoğunuz biliyor ama yine tekrarlıyayım
sat 30 ağustos netteki hesaplayıcılara göre 27 eylül regl tarihim
ama geçen ay 10 gün gecikmeli oldum arife günü kasık ağrılarıma dayanamdım doktora çıktım progesteron 27.78 prolaktin 16.64 diğer hormonlar eşik değerleri arasında çıktı
bide malesef pkoluymuşum bu ay yumurtan oluşmuş çatlamış dedi doktor şimdi bekice dedi ben dayanamadım dün kanda baktırdım koca bir '0' ya en azında 0.1 filan çıksa yok o bile yok dün biraz araştırdım doktor sitelerinde doktorlar yerleşmeden 10 gün sonra kanda bhcg seviyesi yükselir demiş ama burda çok arkadaş var adetinde 7 8 gün önce kanda hatta idrarda bile öğrenen var kafam iyice karıştı bide bi topictede kanda reglden 3 gün önce çıkmamış reglden 3 gün sonra pozitifmiş
çok uzattım ama sizden yardım bekliyorum bu konuları kimseyle konuşamıyorum
sizce hala bi ümit varmı belirtilerim çok fena özellikle göğüslerim çatlıcaklar sanki damar damar bi görüntü oluşuyor iki gündür midem bi tuhaf
umarım meleğim benimledir ama nazlanıyordur

canım bu ay olmadı bidahaki aya üzme kendini. yeterki sağlıkla gelsin. bak ben acele ettim pişman oldum belki korunsaydım sorunlu olmıycaktı bu kadar stresi yaşamıycaktım. dualarım seninle canım allahım sağlıkla bebeişler versin sana üçer beşeropuyorumnanaktan

canım bu ay olmadı bidahaki aya üzme kendini. yeterki sağlıkla gelsin. bak ben acele ettim pişman oldum belki korunsaydım sorunlu olmıycaktı bu kadar stresi yaşamıycaktım. dualarım seninle canım allahım sağlıkla bebeişler versin sana üçer beşeropuyorumnanaktan

canım çok saol
hayırlısını istedim bu hayırlısıymış demekki

canım benim çok yıpratıyorsun kendini şimdiden...stres tüm hastalıklardan beter etkiliyor...dışarı falan çık..konu komşuya git dağıt kafanı biraz....benim durumumu biliyorsun böyle olsa daha mı iyi???allahım zamanı gelince verecektir meleğini....

Selam kızlar bi çoğunuz biliyor ama yine tekrarlıyayım
sat 30 ağustos netteki hesaplayıcılara göre 27 eylül regl tarihim
ama geçen ay 10 gün gecikmeli oldum arife günü kasık ağrılarıma dayanamdım doktora çıktım progesteron 27.78 prolaktin 16.64 diğer hormonlar eşik değerleri arasında çıktı
bide malesef pkoluymuşum bu ay yumurtan oluşmuş çatlamış dedi doktor şimdi bekice dedi ben dayanamadım dün kanda baktırdım koca bir '0' ya en azında 0.1 filan çıksa yok o bile yok dün biraz araştırdım doktor sitelerinde doktorlar yerleşmeden 10 gün sonra kanda bhcg seviyesi yükselir demiş ama burda çok arkadaş var adetinde 7 8 gün önce kanda hatta idrarda bile öğrenen var kafam iyice karıştı bide bi topictede kanda reglden 3 gün önce çıkmamış reglden 3 gün sonra pozitifmiş
çok uzattım ama sizden yardım bekliyorum bu konuları kimseyle konuşamıyorum
sizce hala bi ümit varmı belirtilerim çok fena özellikle göğüslerim çatlıcaklar sanki damar damar bi görüntü oluşuyor iki gündür midem bi tuhaf
umarım meleğim benimledir ama nazlanıyordur

Bence şu hamilelik belirtileri topiklerinden biraz uzak durmak gerek..bunları okudukça kendimizi istemeden o moda sokuyoruz adet olcaksakta adetimizi geciktiriyoruz falan filan..ben geçen ay kendimi buralarda yazan arkdaşları okuya okuya hamile moduna sokmuşum hayatımda ilk defa reglim gecikti yaa..ki benim herzaman her ay 1 hafta önce gelirken..şimdi artık pek girmiyorum böle topiklere..hoş sohbet gırgır şamata ettiğim moral bulduğum bikaç yer var sevdiğim arkadaşlar var onlarla takılıyos inan süper oluyo..bence sende bi müddet uzaklaş böle şeylerden farkı göreceksin..umarım hepimiz en kısa zamandada hamiş haberleri alırız..:CüvCüv:

canım sıkma canını hayırlısı neyse o olsun.
inş. zamanı gelince seninde hamiş haberlerini alır halaya dururuz:teytey::teytey:
kafanı rahat tutmaya çalış bitanem.

ayşecim sen ve birkaç arkadaşa heveslenip bende biraz önce test yaptım ama NEGATıFFFF....hayırlısı bakalım...
iyiçalışmamışız galiba neyse ekim ayında çalışmlara devam edicez..nazlı bebeklerimiz elbet birgün gelecektir....

kızlar hepinizin iyi dilekleri için çoooooooooooookkkkkkkkkkkkk teşekkür ederim
çok tatlısınız inanın okurken gözlerim doldu ama sevinçten
malesef umutlar bitti regl oldum yarın doktora gidicem
bakalım ilaç tedavisi başlıcak sanırım yeni ay yeni umut
ekim benim için iyi bir ay olur inş
10 ekimde doğum günüm zaten ama bana ders oldu bidaha reglim 1 2 gün geçmeden test yapmıcam

X