Kızlar hemen cevap lütfen

melansu

Nirvana
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
387
63
36
Ben emziren bir anneyim bira içmemin sakıncası olduğunu düşünüyroum sizce gerçekten bebeğime büyük bir etki yaparmı sizden cevap bekliyorum lütfen

emziren bir anneysen zaten sen ne yiyip ne iciyosan senin sütünden bebege geciyo
bence alkol emzirme döneminde uzak durulmasi gerekiliyo sonucta zararli icmemeni tavsiye ederim internetten edindigim bilgiye göre

Bira süt yapar diye biliyorum haftada 1 doktorlar bira ve şarap gibi mayalı alkollere izin veriyrlar.Ama genede içme yani ne gerek var krize mi girdin?

Şunuda belirteyim sigara çok daha ararlıymış emzirirken.Sigara içtiysen eğer o sütü asla verme diyorlar, amerikan hastanesindeki ünlü bir doktora doğum yaptırdı arkadaşım o adam sigara içersen o sütü sağ ve lavboya dök demiş...

hamilelikte ne zararlıysa bebeğini emzirdiğin sürece yine zararlı.içme tabikide.hem ne gerek varki emziren annesin sonuçta.bende hamile kalmadan önce sigara kullanıyordum hemkii sigara çok çok zor bıraklına birşey ama bebeğim herşeyden önemli olduğu için zorda olsa hemen bıraktım.değilki biraz yada alkol alıcam.sabret derim ben.

Ben emziren bir anneyim bira içmemin sakıncası olduğunu düşünüyroum sizce gerçekten bebeğime büyük bir etki yaparmı sizden cevap bekliyorum lütfen

bir anne olarak böyle bir soru sorman bile garip çay kahve bile zararlı derken sen alkolden bahsediyosun :1shok:

X