Kızlar hem mutluyum hem korkuyorum çünkü yarım rahimliyim

DilekHanim

Beklemek bir ümit, bin endişe.💫
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2022
1.237
484
29
Ben 3 yıldır evliyim son 1 buçuk yıldır gebelik düşünmeye başladık bu mayısta rahim filmi çekindim olmadı görüntü alamadık dediler bir ay sonra laparoskopi ve histeroskopi oldum ve ogun yarim rahimli olduğumu öğrendim sol tarafı yok sol tüpümde kapalı polip de varmış onu da almışlar 3 ay dinlendim sonra özele gittim pkos olduğumu öğrendim ozamana kadar hiçbir doktor bundan bahsetmedi amh 4.5 çıktı ilaç verdi iki ay kullanıp gidecektim kullandım bu ikinci ayım umudum yoktu azönce aniden uykudan uyanıp test yaptım ve hayatımda ilk defa silik çizgi gördüm ilkkkkk defa napacağımı bilmiyorum yanlış çıkmış olamaz dimi adetime daha 3 gün var bana yardım edin lütfen

Eklentiler

• IMG_0635.jpeg
    IMG_0635.jpeg
    255,4 KB · Görüntüleme: 93
Son düzenleme:
Ben 3 yıldır evliyim son 1 buçuk yıldır gebelik düşünmeye başladık bu mayısta rahim filme çekindim olmadı bir ay sonra laparokapi ve histeroskopi oldum ve ogun yarim rahimli olduğumu öğrendim 3 ay dinlendim sonra özele gittim pkos olduğumu öğrendim amh 4.5 çıktı ilaç verdi iki ay kullanıp gidecektim kullandım bu ikinci ayım umudum yoktu azönce aniden uykudan uyanıp test yaptım ve hayatımda ilk defa silik çizgi gördüm ilkkkkk defa napacağımı bilmiyorum yanlış çıkmış olamaz dimi adetime daha 3 gün var bana yardım edin lütfen
Bir tupunuz kapalı herhalde doğru mu anladım yengemin ve bir arkadaşımın daha öyle tek tüple hamile kaldılar şuan ikisinin de iki çocuğu var imkansız değil yani hamile kalabilirsiniz bir kan testi verin bugün

Bir tupunuz kapalı herhalde doğru mu anladım yengemin ve bir arkadaşımın daha öyle tek tüple hamile kaldılar şuan ikisinin de iki çocuğu var imkansız değil yani hamile kalabilirsiniz bir kan testi verin bugün
Evet tek tüpüm kapalı hatta sol tarafım kullanılmaz demişti doktor ilk kez silik çizgi görüyorum okadar bekledim ki hemen geldim kan vermeye. İnşallah test yanıltmaz

Evet tek tüpüm kapalı hatta sol tarafım kullanılmaz demişti doktor ilk kez silik çizgi görüyorum okadar bekledim ki hemen geldim kan vermeye. İnşallah test yanıltmaz
İmkansız değil yengem de tek tüple hamile kaldı şuan açık mi bilmiyorum belki doğumdan sonra açılmıştır ama yanılmıyorsam 2. Çocuğunda da tedavi görmüştü. İnşallah sizde de var

İmkansız değil yengem de tek tüple hamile kaldı şuan açık mi bilmiyorum belki doğumdan sonra açılmıştır ama yanılmıyorsam 2. Çocuğunda da tedavi görmüştü. İnşallah sizde de var
Rahmin yarım olması korkutuyor beni rabbim beklentilerimizi boşa çıkarmasın çok istedim sonuç bekliyorum

Ben 3 yıldır evliyim son 1 buçuk yıldır gebelik düşünmeye başladık bu mayısta rahim filme çekindim olmadı bir ay sonra laparokapi ve histeroskopi oldum ve ogun yarim rahimli olduğumu öğrendim 3 ay dinlendim sonra özele gittim pkos olduğumu öğrendim amh 4.5 çıktı ilaç verdi iki ay kullanıp gidecektim kullandım bu ikinci ayım umudum yoktu azönce aniden uykudan uyanıp test yaptım ve hayatımda ilk defa silik çizgi gördüm ilkkkkk defa napacağımı bilmiyorum yanlış çıkmış olamaz dimi adetime daha 3 gün var bana yardım edin lütfen

Heyecanınızı anlıyorum ama en mantıklısı gidip kan vermek. Ayrıca olmaz diye birşey yok. Umutsuz olmayın. Tıp ilerledi artık. Duanızı edin, doktorunuza gidin. Gerisi Allahtan. Rabbim hayırlısıyla size bana ve isteyen hak eden herkese nasip etsin.

Ay hadi İnşallah biraz düşük ama adetiniz de geçmemiş lütfen bol bol istirahat edin bende 2 senelik tedavi sonucu hamile kaldım o yüzden sizi çok iyi anlıyorum
Öyle yapacağım diğer kadınlardan farklıyım maalesef inşallah rabbim bana da anne olmayı nasip eder

Heyecanınızı anlıyorum ama en mantıklısı gidip kan vermek. Ayrıca olmaz diye birşey yok. Umutsuz olmayın. Tıp ilerledi artık. Duanızı edin, doktorunuza gidin. Gerisi Allahtan. Rabbim hayırlısıyla size bana ve isteyen hak eden herkese nasip etsin.
Amin canım zaten kan verdim 16 çıktı sonucum 3 günüm var ama adete

Burada ben gördüm yapışık rahim yarım rahimde sağlıkkı hamilelik yaşayan. Doktor daha iyi bilir tabi ama rahim büyüyecek bebeğe göre zaten.

X