kızlar HCG 123.15

ebruli22

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2007
2.086
58
44
kızlar bugun dr.gittim ve HCG sonuçum 123.15 çiktı...acaba kaç haftalık bu...2-3

kızlar bugun dr.gittim ve HCG sonuçum 123.15 çiktı...acaba kaç haftalık bu...2-3

canım öncelikle tebrik ederim.. ama bu beta değerleri inanki kimden duysam hep farklı oluyo ..bu değer kişiye görede değişebiliyor bence.. benimki 4.haftada 822 çıkmıştı.. bazı arkadaşlarınki 600 bazılarınki daha az ..yani bu değere çok fazla takma sen ...

son adet tarihinin ilk gününü hamileliğinin başlangıcı olarak kabul edilir ona göre gebeliğini hesaplayabilirsin..

doktor kontrollerini aksatma.. sağlıklı gebelik geçirmeni dilerim

teşekkürle cnm benim...demeki 4-5 haftalık oluyor...bir kaç gün sonra tekrar dr.gidecam bakalım....bide folik asid içmem lazım 12 hafta,içen var mı? faydası olur inşallah

teşekkürle cnm benim...demeki 4-5 haftalık oluyor...bir kaç gün sonra tekrar dr.gidecam bakalım....bide folik asid içmem lazım 12 hafta,içen var mı? faydası olur inşallah

ben hamile kalmadan önce yaklaşık 3,4 ay içtim..günde 1 tane.hamile kaldıktan sonrada doktorum devam et dei. şuan 10.haftadayım doktorum bıraktırmadı hala içiyorum.. bebeğin anne karnındaki ilk gelişimini çok olumlu etkilediği için doktorlar öneriyor..bir zararı yokki zaten canım bir nevi vitamin ilacı gibi

sağol cnm..bende eczaneye inmem lazım,folik asid alacam...ama ben bildim kadarıyla günde 400 mg...dr bana dedi günde 3 tane iç..sabah,oğlen,akşam...fazla değil mı

sağol cnm..bende eczaneye inmem lazım,folik asid alacam...ama ben bildim kadarıyla günde 400 mg...dr bana dedi günde 3 tane iç..sabah,oğlen,akşam...fazla değil mı

canım doktorun ne dediyse ona göre iç.. benimki folic plus ..doktorum normalde 3 defa içerler ama ben sana tane diyorum dedi,hamile kalınca (şuan 10 haftalığım) bir kaç tane kan hapı verdi ..onu içtiğim için bana 1 tane iç dedi.. yani çoğu arkadaşta da 3 defa kullandı..yani doktor kişiye göre veriyor sanırım.. iç bişey olmaz canım

inşallah...2 sene once bir düşük yaptım..2 senedır uğraşıyoruz da yeni tuturduk...onun için dr.ilaç verdi bide ayakta fazla durmak yasak,ilişki yasak,ağır kaldırmak yada iş yapmak yasak...inşallah bu 3 ay sağlıklı geçerda gerisi kolay...senide tebrik ederim..sağlıklı gebelik geçirmeni dilerim

inşallah...2 sene once bir düşük yaptım..2 senedır uğraşıyoruz da yeni tuturduk...onun için dr.ilaç verdi bide ayakta fazla durmak yasak,ilişki yasak,ağır kaldırmak yada iş yapmak yasak...inşallah bu 3 ay sağlıklı geçerda gerisi kolay...senide tebrik ederim..sağlıklı gebelik geçirmeni dilerim

canım doktorum banada yasak vermişti.. benim düşüğüm olmuştu.. ilk haftalar doktorum bana herşeyi yasakladı.. iş yasak.. sadece yatıp dinleniyordum, sende dikkat et canım doktorun önerilerine dikkat et..inşallah sağlıklı dgünler geçirirsin sende

X