Göz Makyajı kızlar hassas göz için gün içinde dökülüpte gözün içine girmeyen rimel hangisi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

artstylee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2008
19
0
selam kızlar.. ben kornea sarkması gibi bi sorun yaşıyorum ne yazıkki ve gözlerim çok hassas.. en ufak bişide deli gibi kaşınırlar ki kornea sarkması olduğu için kaşımamam gerekiyor kullandığım rimeller gün içinde dökülüp bi parçası gözüme kaçtığı an o günüm zehir oluyor.. kirpiklerim kısa değil ama kumral olduğum için kirpiklerimin uçları pek belli olmuyor :) bana şöle kıvamı çok koyu olmayan gün içinde dökülüp gözün içine kaçmayan sadece kirpkilerimi belirginleştirmek için kullanabilceğim bi rimel önerir misiniz.. teşekkür ediyorum şimdiden

Geçmiş olsun arkadaşım :) Bence Clinique'ten yana kullanmalısın tercihini çünkü öncelik görüntü değil sağlık, ama Clinique rimellerin verdiği görüntü süper :) High impact, lash doubling benim tavsiye edebileceklerim, ama gözün içine kaçmayan dedin bence lash doubling o bakımdan daha iyi, ama sen yine de mutlaka almaya gidince sor bakalım neyi tavsiye edecekler. Clinique hassas gözlere bire bir benim de gözlerim çok hassastır ve gerçekten en iyi gelen marka. Kesinlikle tavsiye ederim pişman olmazsın :) Tekrar geçmiş olsun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…