Göz Makyajı kızlar hangi rimel kararsız kaldım?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

kokos_kedi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2010
436
0
ben şimdi Maybelline Volume Express Lift Up Maskara kullanıyorum ve çok memnunum fakat degiştirmeyi düşünüyorum ve max faktör false lash effect almayı düşünüyorum ikisi arasında kararsız kaldım sizce hangisi?

sakkıınnnnn!!!!!! o kdr para verdm aldm hiiç memnun kalmadım beenn( kurudu gitti öle kullanmadım! Loreal double extension güzel çift taraflı kullanıyosun hoş gerçekten....

bence hüsrana uğratmayan bir ürün. kesinlikle doğru uygulanması gerekiyor yani iki üç kat sürüldüğünde takma kirpik etkisi yaptığı doğru ve doğal duruyor.

ben her rimeli kullanamıyorum o yüzden sordum böyle yapay durmuyacak ama dolgun ve kıvrık göstericek gözde agırlık yapmıycak yıllar sonra bana rimeli sevdiren Maybelline Volume Express Lift Up Maskara oldu yani degiştirmekte istemiorum ama buna benzer başka bi ürün varmı kızlar?bide max faxtörü çok önerdiler ama fosmuş heralde:))

bende maybelline kullanıyorum ve çok memnunum ama diğeride hayal kırıklığı yaşatmayan, iyi bir ürün.

Son düzenleme:
kokos kedi;
dolgunluk istiyorsan l'oreal volumnious ya da max factor 2000 calorie
uzatmasını istiyorsan maybellinne falsies
öneriyorum.

bence hüsrana uğratmayan bir ürün. kesinlikle doğru uygulanması gerekiyor yani iki üç kat sürüldüğünde takma kirpik etkisi yaptığı doğru ve doğal duruyor.

peki sen nasıl sürüyorsunnn bnde pek etkisini göremedim nasıl dogru kullanılıyor ögret bizde etkisini görelim

peki sen nasıl sürüyorsunnn bnde pek etkisini göremedim nasıl dogru kullanılıyor ögret bizde etkisini görelim

tek kat sürdükten sonra kurumasını beklemeden 2 kat daha sürün. özellikle kirpik uçlarına sürüldüğünde tektek ve kıvrık duruyor. yardımcı olabilmişimdir umarım.

canım maz factor false lash effect kullandıkça güzelleşen bi ürün bence,bayadır kullanıyorum ve elim artık başka rimele gitmiyor,çok doğal bir dolgunluk veriyor
covergirl lashblastla aynı gibi zaten, kesinlikle al derim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…