Kızlar Hamileyim :))))

ikiminikprenses

İki minik prenses ve bir prens 👧🏻👧🏻🧒
Pro Üye
1 Mayıs 2007
6.933
3.263
kızlar slm artık bende hamileler kervanına katıldım...şaşkınım açıkçası :)))) allah tüm isteyen herkese versin.sevgilerle....

çok sevindim canım benim Allah hayırlısıyla kucağına almayıda nasıp etsin inş. en yakın zamanda bizede bu mutlu haberi vermek nasip olur ins

:Saruboceq:
kızlar slm artık bende hamileler kervanına katıldım...şaşkınım açıkçası :)))) allah tüm isteyen herkese versin.sevgilerle....

canım gözünaydınŞeniz umarım bende sen gibi güzel haberlerle gelirim.eylül annesi oluruz hep birlikte.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

beloşcum canım fazla bi belirtim yoktu ama bana göre olan belirtileri yazayım.karnımda çok şişkinlik vardı.ateşim yüksek gidiyordu.bide ayaklarım hep üşüyordu hiç ısınmıyordu....bunun dışında hiç bir belirtim yoktu halada yok.adet günümde test yaptım ikinci çizgi silik çıktı.ertesi gün kan testinde beta hcg 175 çıktı ve garantilendi...rabbim tüm isteyen herkese versin.en kısa zamanda sizleride aramızda görmek dilegiyle....

hımm nederler bilmem Allah biran önce eline almayı nasip etsin ( ya bilmiyorum ama kızını yazmak geçti bir an içimden :)

beloşcum canım fazla bi belirtim yoktu ama bana göre olan belirtileri yazayım.karnımda çok şişkinlik vardı.ateşim yüksek gidiyordu.bide ayaklarım hep üşüyordu hiç ısınmıyordu....bunun dışında hiç bir belirtim yoktu halada yok.adet günümde test yaptım ikinci çizgi silik çıktı.ertesi gün kan testinde beta hcg 175 çıktı ve garantilendi...rabbim tüm isteyen herkese versin.en kısa zamanda sizleride aramızda görmek dilegiyle....

benimde adetime 3 gün var idrar testi yaptım ama negatif çıktı :çok üzgünüm:
canım benimde karnım ve kasıklarım çok şişti...ve herzaman sıcak olan ayaklarımı bir türlü ısıtamıyorum..diğer topiclerde okumuştum ben bunu yani ayakların ısınmadığını olabilirmi acaba bişeyler bende:emir_bebek:..ahhhh olsa keşke canım ya..bizlere dua etmeyi unutmayın noluurr..:emir_bebek:

inşallah beloşcum inşallah...dualarımız sizinle.bu arada ne zamandır istiyosun bebik....

canım tam koskoca 8 yıl oldu ama bir kere hamile kaldım ben düştü yeni evliyken sonrada kalamadım hiç..bu ay adaçayını falan denedim merak ediyorum işe yarıyacakmı canım Allah ,isteyen herkese hayırlı evlatlar versin inşşş sizin gibi hamişlerinde rahat bir hamilelik geçirmenizi dilerim canımm...:CüvCüv:

ayyy canım hemşomm hamişmişşş
canım dikkat et kendine üşütme iyi bak kendine
inşallah sağlıkla alırsın bebeğini kucağına canım tebrikler

senin adına çok sevindim şekercim....
kaç yıldır istiyordunuzda şimdi hamilesin?rabbim olmayanlarada versin inşallah....

Gözün aydın canım.:nazar: Rabbim sorunsuz bir gebelik - hayırlı - ömürlü - sağlıklı bir evlat nasip etsin.:Saruboceq::ecrin_bebek::emir_bebek:
İsteyen herkesi de Allahım en kısa zamanda muradına erdirsin.:Saruboceq: Kendine iyi bak tatlım.

canım tebrik ederim allah sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin tatlım bizlere de dua et olurmu

hepinize tek tek teşekkürler.ve dualarım sizinle.bu arada ben 4 aydır istiyodum bebek 3 ay olmadı 4.üncü ayda hamile kaldım....

Tebrıklerrr.Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahh.Darısı tüm evlat hasretiile yanıp tutuşanlaraa a.s.

sivaslı tebrikler canım
hayırlı olsun hamileliğin, kucağı(mıza)na almakda nasip olur inşallah
kendine dikkat et canım, ağır kaldırma bol bol dinlen
düşme riski olmasın canım yerimseniben a.s.

balsurat ve eslem çok teşekkür ediyorum...balsuratcım darısı sana ve tüm isteyenlere.eslemcim sende kendine dikkat et sevgiler....

X