kızlar hamileyim ve evde tavşan besliyorum saglıksızmı sizce lütfen bi akıl verin

demircool

Nirvana
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
4.244
22
bilen biliyodur belki 10+3 hamileyim.ama evde minik beyaz küçük bi tavşanım var onu besliyorum ve saglıklı olup olmadıgını bilmiyorum hamilelikte.bu konuda bilgi sahibi olan varsa beni aydınlatabilirmi:uhm::uhm:

canım tavşanı bilmiyorum ama evde kuş vardı doktor uzaklaştırdı evden en son yakın arkadaşım tatile giderken kedisini bırakıcaktı bakmam için doktorumuz kabul etmedi sorun çıkabilir diye ama sen yinede doktoruna kontrole gittiğinde bir danış istersen.benimde birde alerjim vardı o yüzden evden uzaklaşmasını istedi sanırım

doktora haftaya gidicez sanırım o zaman kesin danısırım.ama zaten fazla yaklaşamıyorum yanına eşimde çok tedirgin zaten:KK43:

demircool canım veteriner hekimim ben ve sana diyorum ki (paraziter hastalıklar yönünden ilaçlarını aşılarını düzenli olarak yaptırıyor musun bilmiyorum yaptırıyorsan çok sorun çıkmaz canım ama )bi tanıdığın varsa ver ara ara ziyaret eder seversin...riski vardır diyorum sana...doktoruna da danış istersen...

X