Kızlar Hamilemiyim Lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Smirnof

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2024
5
0
Kızlar temmuzun 27 sinde erkek arkadaşımla arkadan iliskiye girdik arkama boşaldı sadece ama ben ön kısmıma gittiği düşündüm o panikle öyle bisey olunca onun dışında sürtünme yaşadım 5 dakika onun haricinde bisey olmadı akşamı regl oldum sizce bu durumda hamile kalma ihtimalim var mı
Ve her ay kullandığım düzenli ilacım var onun için kan vermeye gittiğim de 100 artmış korkmalımıyım hamile olma olasığım var mı yoksa ben kendi kendime kuruntu mu yapıyorum

Öyle deme canım matematik hocam şakası bi yana kafamda çok kuruntu yaptım duymadım zaarr

Ayrıca temmuz da oldu normal içe boşalma olmadı önden de bir temas olmadı yaşanılan bir olay

yine türediniz haaaa biz aylarca hamile kalmak için yanlış yol izliyormuşuz öğrendiğimiz iyi oldu demek sizin taktiğiniz le hamile kalınıyormuş aklımızda bulunsun

şu sürtünme konuları da olmasa neye güleceğiz. ayrıca evli olduğum ve 1 yıldır denediğim halde her ay beta vermedim yani sürtünmeyle neden her ay beta veriyorsunuz ki

Neden hiçbir zaman düzgün cevaplar vermiyorsunuz insanları aşağılar gibi konuşuyorsunuz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…