kızlar hamilemıyım ben sımdı???

_Eda_

Emekli :)
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2008
390
228
bu ayın 12.de adetlencektım. adetten 1gün önceden kan testı yaptırdım sonuc 1.70dı yanı negatıf... bugunde 5gün gectı ve ıdrar testı yaptım posıtıf cıktı.. Kızlar ben sımdı hamılemıyım????? :CüvCüv:

Canım bence sen git tekrar bir kan testi yaptır sonuçta en sağlıklısı o. 1,70 diyorsun bu çok düşük bir değer. İdrar testlerine fazla güvenme.

geç döllenme olabilir kan testini tekrarla..hayırlı olsun..

İstiyor musunuz hamileliği, istemiyor musunuz anlayamadım ben??

canım hemen bi kan testi daha yaptır ve bak bakalım değer artmışmı,benim bildiğim kadarıyla 1.70 düşük ama negatif değil,yani geç döllenme olmuştur belki.

canım silik değil net çıktıysa kesin hamilesinn.. ama biran önce kan testi yaptır yada dr'a gitt arkadaşların dedği gibi kesin geç döllenmiştr.. idrarda cıktıysa bence kesin hamilesin düşünüp durma strese girersin baktır hem kafan hem bebeğin rahatlasınn

mrh ben 21 yasında 1 yıllık evlıyım esımle 2 aydur korunmuyoruz evde test yaptım bırı cok koyu dıger cızgı ıse hafıf yanı daha sılık cıktı bunu ıkı defa tekrarladım ıksındede ılk cıkan cızgı koyu ikincisi ise hafif gorunumde cıkıyor hastaneye gıttım test yaptırdım negatıf cıktı.eger ben hamıle degılsem neden evde yaptıgım testlerde cıft cızgı cıkıyor

yorumlarınız ıcın cok tsk ederım su an ıkıncı testı yaptım oda posıtıf cıktı yanı ben sımdı hamıleyım dımııııııııııııı?????????????

canim insallah hamilesindir. yalniz adetine 1 gun varken 1.7 cikmis olmasi gec dollenme odlugunu gosterir. ayni marka ile degil baska marka ile yapmissindir insallah testi ve insallah markasi dbest degildir.genelde yaniltabiliyor. bence kan testi yap.1 saatte ogrenirsin.

slm bende çocuk düşünüyorum gectimiz ekimde düşük yaptım çok korkuyorum yine düşük olursa diye bide göğüslerimde acayip agrı var 15 gündür sanki adet günü yaklaşmış gibi ama çok var daha adet olmama dr gitmek istedim ama korkuyorum ve utanıyorum muayeneden napcam bilmiyorum bi akıl verin lütfen

korkacak ve utanacak bişey yok ki canım hamileysen bundan daha mutlu bi haber olabilir mi
inşallah hamilesindir canım allah hayırlısından versin ama kan testi evde yapılan testlerden daha güvenilir inan:)

:teytey::CüvCüv::teytey::teytey: kızlar hamıleyımmmm:teytey::CüvCüv::teytey::teytey:

kan testı yaptırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…