Kızlar hamilemiyim acaba bakarmisiniz lutfenn

cansuaslan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2013
265
31
Yarın kan testi yaptirabilicem :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1403022708777.jpg
    $1403022708777.jpg
    12,7 KB · Görüntüleme: 124
Ilk bes dakkada çıktıysa eger bu sonuç hamilesin
battan kaç gün önce yaptın?

adetim düzensiz o yüzden net cvp veremicem ama 1.dk çıktı bu sonuç 2.kez test yaptım başka marka o da bu şekilde çıktı :)

yaa söyle tahmını yumurtlamadan sonra kaç gün geçti
ona göre cesaret alıp bende yapcam :)

En son 1mayista adet oldum .pco lu biri olduğum için beni baz almanız yanlış olur ben 2ayda bir adet oluyorum :KK43:

Rabbim istediğiniz zamanda sağlıkla nasip etsin sizede banada ve tüm isteyenlere :)

14haziran 6.27
16haziran 14.97
18haziran 30.54
20haziran 66.97
Kızlar beta hcg değerlerim bunlar sonucum nasıl kızlar yavaş mı ilerliyor bi sorun mu var ki neden az artıyor :KK43: hala sevinemedim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Her iki günde ikiye katlamış normal gibi görünüyor okuduklarim kadarıyla internetten.belki cok yenidir ondan henüz rakamlar kucuk

Son düzenleme:
14haziran 6.27
16haziran 14.97
18haziran 30.54
20haziran 66.97
Kızlar beta hcg değerlerim bunlar sonucum nasıl kızlar yavaş mı ilerliyor bi sorun mu var ki neden az artıyor :KK43: hala sevinemedim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Mrb cnm degerın 50 userıne gayet guzel cıkmış hamılesın kesınlıkle ama bence progestana bı sure devam et. Saglıkla gelsın.

ya ben 3 ay önce evlendim henüz bebek düşünmüyorum fakat bi sorun var gibi hissdeyiyorum :) normalde her ay adetim düzenli oluyo ve adet olmama tam 7 gün varken göğüslerim şişiyo çok acıyo fakat şuanda adet olmama 15 hatta 0 gün varken göğüslerim şişti ve her zmnkinden dahada çok acıyo çok sık idrara çıkmaya başladım test yapmakta istemiyorum sonuçtan korkuyorum şuan adet olmama tam 8 gün kaldı sizce ne yapmalıyım hamilemiyimdir ?

X