kızlar hamilelik konusunda çok araştırma yaptım.sorularınız varsa yardımcı olurum

hayattt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
33
0
kızlar uzun zamandır bebek istiyorduk.ama olmuyordu.ben bunalımlardaydım. taa ki bu ay çift çizgiyi görene kadar.bu zaman zarfında o kadar çok araştırma yaptımki. eğer yardımcı olabilirsem sevinirim.sorularınızı bekliyorum:emir_bebek:

bişey sorucam ben 35 yaşındayım 2.bebiş için uğraşıyoruz 2.ay dolmak üzere daha hamiş kalamadım.doktorum nedense hiç tahlil falan istemedi.hamile kalmazsan 6ay sonra görüşürüz dedi yolladı.ben malesef ilk hamileliğimden öncede tahlil falan yaptırmadım.doktor istememişti.bi sorun falan varmıdır diye meraktamı etmiyolar anlamadım.neden istememiş olabilir sence yada istememesi normalmi? inşallah yaşım dahada geçmeden hamile kalırım .riskli diyenler oluyo.bu arada senide tebrik ederim canım.

kızlar uzun zamandır bebek istiyorduk.ama olmuyordu.ben bunalımlardaydım. taa ki bu ay çift çizgiyi görene kadar.bu zaman zarfında o kadar çok araştırma yaptımki. eğer yardımcı olabilirsem sevinirim.sorularınızı bekliyorum:emir_bebek:

hayatcım, büyüyen her yumurta çatlar mı? bu konuda bilgin var mı arkadaşım?

Merhaba cnm,

Bilmiyorum bu konuda bilgin varmı ama ben adetten sonra 11.gun dr a gittim dr yumurtan 15 mm olmus iyi dedi ve 3 gun sonra vurdurmam için catlatma iğnesi verdi vurdurdum ve 36 saat sonra iki kez hiç kalkmadan ilşki oldu ve 2 saat yattim.9.GUN KAN TESTİ YAPTIRDIM 4.68 DUN YAPTIRDIM 13.GUN 0.778 cıktı.Adetim cuma gunu olucak.Sence hamile olma sansım varmı yinede.Tutmadıysada neden acaba daha once 4 kez kaza ile hamile kaldım.İsteyince boyle oldu.

bişey sorucam ben 35 yaşındayım 2.bebiş için uğraşıyoruz 2.ay dolmak üzere daha hamiş kalamadım.doktorum nedense hiç tahlil falan istemedi.hamile kalmazsan 6ay sonra görüşürüz dedi yolladı.ben malesef ilk hamileliğimden öncede tahlil falan yaptırmadım.doktor istememişti.bi sorun falan varmıdır diye meraktamı etmiyolar anlamadım.neden istememiş olabilir sence yada istememesi normalmi? inşallah yaşım dahada geçmeden hamile kalırım .riskli diyenler oluyo.bu arada senide tebrik ederim canım.

fundacım bildiğim kadarıyla uzun süreli korunmalarda vücut o sisteme alıştığından hemen gebelik olmayabiliyormuş, sana yine 6 ay demiş, normalde doktorlar bir yıllık korunmasız ilişkiden sonra gebelik olmuyorsa tedaviye başlıyorlar, dün bir sitede okudum, normal yollarla gelişen yumurtalar ilaç takviyesiyle geliştirilenlerden daha kaliteli oluyormuş, onun için hemen tedaviye başlamak istemiyorlar doktorlar.

2. bebek için 19 aydır korunmuyorum
umarım sen bu kadar beklemezsin
beklemek o kadar zorki............................:1no2:

merhaba!
2.5 yıllık evliyim 3 aydır çocuk istiyoruz.ama birtürlü tutmuyor.19 nisanda regl oldum 5 gün sürdü.ama 3-4 gündür
adet sancısı gibi kasıkları ve göğüslerim ağrıyor.sol karnımın alt köşesinde çok ağrı var.sence bu ne

canım arkadaşlarım sağolun cevaplarınıza.allah hepimizin gönlüne göre verir inşallh.öpüyorum

selam. o zaman bende bir soru sorayım sana.. benim adet siklsum genelde 26 gün. normaldeki hesaspalamalara göre benim yumurtlamam 12 gün olmalı.. ama normal siklusu olup geç yumurtlama olması normalmi.. yada olabilirmi??teşkler..

selam. o zaman bende bir soru sorayım sana.. benim adet siklsum genelde 26 gün. normaldeki hesaspalamalara göre benim yumurtlamam 12 gün olmalı.. ama normal siklusu olup geç yumurtlama olması normalmi.. yada olabilirmi??teşkler..

sende benim gibi 26 günde oluyosun valla bunu bende merak ediyodum.iyiki sordun.ben doktora adetimin başlangıcından itibaren sayarsak 8.gün muayene olmuştum.hatta kasıklarım acaip ağrıyo dedim.ultrasonda baktı.yumurta kesen burda bak bir iki güne kadar yumurtlayacaksın dedi.ama ben ne zaman yumurtluyorum anlamadım.acaba geç yumutlanıyomuki dediğin gibi? :uhm:

ahura mazda arkadaşım ,tecrübeme dayanarak söylüyorum büyük bi ihtimalle hamilesinkarnının.kasığındaki ağrı yerleşme ağrısı olabilir.inşallah öledir allah gönlüne göre versin

hayatı soru yağmuru korkuttumu ne:)))))nerdesin kız daha soracağımız yaklaşık birmilyon sorumuz varr:))))eee karşında meraklı hamiş adayları var dimi kızlar sorun sorabildiğiniz kadar:))))ya dur bende hazır yazmışken şunu sorayım geç yumurtlayan mesela 21.gün yumurtlayan bir kişi en erken idrar tahlilinde ne zaman hamiş olduğunu öğrenebilir???(bu eczanedeki ucuz tahlilleri kastettim)

hani arkadaşlar sorularınızı cevaplıyacagım diyen arkadaş nerde?yoksa bu da ben doktoruma benzemesin:))))))))))))))

hayatt sana bir sorum var.son adet görme tarihim 27-28 mart.31-32 günde bir adet görüyorum.hala edet görmedim.bugün idrar testi yaptım negatif çıktı.idrar testi hatalı olabilit mi?

hayatı bulan tutsun ve soruları cevaplamadan bi yere bırakmasın gerekirse iple bağlayın:))))))))

ya kızlar bende bebiş istiyom 3 yıldr olmuyo pko yum adet olamıyorum yoruldum dr gitmekten bana yardm ednsenağlamasenağlamasenağlama

merhaba neva evet bazen idrar testleri hatalıda çıkabilir ama bazende gebelik küçük olduğu içinde çıkmayabilir idrar testinde kesin sonucu almak için adetinden en az 14 gün geçmesi gerekir sen en iyisi kan testi yaptır en güvenilir kan testidir bu arada adetin ne kadar geçmiş

X