Kızlar hamılelık Gecıren arkadaşlar amılelık belırtılerınde

blue_girl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
224
0
Slm arkadaşlar şuanda hamılemıyım degılım bılmıyorum regl olmadım ama 10 gundur mıde bulantısı baş donmesınden oluyorum goguslerımde adetıme yakın şişti bırde karnım da cok degısık bı agrı var hasta olucakmısım gıbı şu aşamada daha beklımeyı dusunuyorum ama bu belırtıler ozellıklede karın agrısını merak edıyorum tam hasta olma donemım dun olucaktım olmadım bugunde beklıycem bakalım...
ama mıde bulantım ve baş donmemde cok ...anlayamadım
yardımcı olurmusunuz terubelı arkadaşlardan yardım beklıyorum...:eek: :eek:

Son düzenleme:
Beklenen adetin başlamaması

Görülen adetin niteliklerinin normalden farklı olması (miktarın, adet görme zamanının, beraberinde oluşan belirtilerin, öncesinde oluşan belirtilerin farklı olması)

Memelerde dolgunluk, hassasiyet, memeucunda koyulaşma, memebaşında karıncalanma hissi

Karnın alt kısmında dolgunluk, şişkinlik ve bazen hassasiyet

Bulantı ve bazen kusma

Yorgunluk, uykuya eğilim, başdönmesi

Sık idrara çıkma

Vajina salgılarının artması

hepsı var ama bılmıyorumkı ??? beklıyım bıkacgun daha karın agrım kafamı karıstırdı sadece ??? :KK43:

arkadaşlar başka yaşayan arkadaşlar yokmu sızler neler yaşadınız karın agrısı oluyormu

karın alt bölmesinde ağrı olurmuş.ben yaşamadım ama yaşayanlar öyle diyo.test yaptırsan bütün sorularının cevabını bulacaksın aslında...

test yaptırıcam ama bıkacgun beklıyım dıyorum :) arkadaşlar karın agrısı olurmu ?? ve goguslerım adet zamanı şişti once yoktu

ben de bir hamilelik gecirdim gerci kisa surdu 7 haftalikken dusuk oldu ama neyse...

bende ilk once akinti,ardindan mide bulantisi basladi o kadar coktu ki gunun her saatii vardi bulantim ama kusmuyordum...akinti da fazlaydi ama sonra durdu..
goguslerim de buyumustu,kasiklarim batiyordu bir de bu kadardi benimkiler...

Allah hepinize saglikli hamilelikler saglikli bebekler versin ins...aminnnnnnnnnnn

2 gün sonra adet olmam lazım
Görülen adetin niteliklerinin normalden farklı olması (miktarın, adet görme zamanının, beraberinde oluşan belirtilerin, öncesinde oluşan belirtilerin farklı olması)

Memelerde dolgunluk, hassasiyet, (gerçi bu her ay oluyor)
Karnın alt kısmında dolgunluk, şişkinlik ve bazen hassasiyet
Yorgunluk, uykuya eğilim,
Sık idrara çıkma
Vajina salgılarının artması bunlar bende de var acaba hamile olabilirmiyim? inşallah öyleyimdirrrrr

bende çatlatma iğnesi oldum.haftaya salı adet görmem gerekiyor ama dün ve bugün kasık ağrısı ve bel ağrısı çekiyorum .herhalde bu ayda tutmadı diye düşünüyorum ama daha önce bu kadar önceden ağrım olmazdı neyse bekleyip göreceğiz bakalım hayırlısı allah büyüktür.

Slm arkadaşlar şuanda hamılemıyım degılım bılmıyorum regl olmadım ama 10 gundur mıde bulantısı baş donmesınden oluyorum goguslerımde adetıme yakın şişti bırde karnım da cok degısık bı agrı var hasta olucakmısım gıbı şu aşamada daha beklımeyı dusunuyorum ama bu belırtıler ozellıklede karın agrısını merak edıyorum tam hasta olma donemım dun olucaktım olmadım bugunde beklıycem bakalım...
ama mıde bulantım ve baş donmemde cok ...anlayamadım
yardımcı olurmusunuz terubelı arkadaşlardan yardım beklıyorum...:eek: :eek:

canim bazi kisilerde mide bulantisi cok oluyor benim önceki hamileligimde de ilk once bulantim sonra akintim ve onu takiben kasik agrilarim baslamisti...dedigin gibi cok degisik bir aksik agrisi aslinda adet sancisina cok benziyo ve bu yuzden insani yaniltiyo.:emir_bebek:..ama adet sancisi da olabilir bunu da dusun bence sonra hayal kirikligina ugramaktan iyidir dimi???su anda ben de kasik agrilari cekiyorum yarin olmam gerek bakalim hayirlisi insallah sen hamilesindir canim hayirli haberlerinizi bekliyoruz...a.s.

kizlar bence bazen memelere aldanmamak lazim,cunku her ay adet gorecegimiz zaman ilk haberi göguslerimiz veriyor bazen bizi kandiriyorlar..sonra da hayal kirikligi yasa isin yoksa ....

canim bazi kisilerde mide bulantisi cok oluyor benim önceki hamileligimde de ilk once bulantim sonra akintim ve onu takiben kasik agrilarim baslamisti...dedigin gibi cok degisik bir aksik agrisi aslinda adet sancisina cok benziyo ve bu yuzden insani yaniltiyo.:emir_bebek:..ama adet sancisi da olabilir bunu da dusun bence sonra hayal kirikligina ugramaktan iyidir dimi???su anda ben de kasik agrilari cekiyorum yarin olmam gerek bakalim hayirlisi insallah sen hamilesindir canim hayirli haberlerinizi bekliyoruz...a.s.

inş. öyleyımdır :1rolleyes: hala bekledıgım adet gelmedı 3 gun gectı ustunden merak ettım dün ıdrarla yapılan testlrden aldım eczaneden ilk once 1 2 dakıka kadar hıçbir sonuc vermedı ıdrarı damlattım oylece kaldı ...sonra ıse tek cızgı cıktı anlayamadım neden oyle oldu gec sonuç verdı ve bu teste nekadar guvenmelıyım halada adet olmadım
kan testı yaptırıcam ama bıraz daha beklesemmı ??? ıdrar testınınde saglıklı bır sonuç vermesı ıcın adet gecıkmesınden 7 gun sonra yapın denıyor ??? boyle okumuştum napıyım sızce
bıraz daha bekleyıp tekrar ıdrar testımı yapsam ??? yada kan testımı ???

canım bende hamile kaldığımda sanki adet görecekmişim gibi kasıklarımda ağrı hissediyordum. ayrıca etraftaki en ufak kokuyu bile hissediyor, midem bulanıyordu. kendimi halsiz ve bitkin hissediyordum. adet görme dönemim olduğu için bütün bu belirtileri ona bağladım. ama hamile olduğumu öğrendim. canım idrar testleri genellikle adet gecikmesinden 10 gün sonra gerçek sonucu veriyor. en güvenilir ve emin sonucu kantesti yaptırarak öğrenirsin. hadi hayırlısı..

yani idrarda cıkmayabılır ?? bende anlayamadım zaten ıdrar testını 1 2 dakıka sonra tek cızgı cıktı acaba testın tarıhımı gecmıstı neden 1 2 dakıka sonra sonuc verdı dıye dusundum ??? olabılırmı sızce boyle bırsey
Allahım inşallah hayırlısı olsun hepimız ıcın ...
kan testı yaptırmam gerekıcek sanırım ama şuanda cıkarmı kan testınde 4 gun gectı reglımın ustunden ??

Son düzenleme:
inş. öyleyımdır :1rolleyes: hala bekledıgım adet gelmedı 3 gun gectı ustunden merak ettım dün ıdrarla yapılan testlrden aldım eczaneden ilk once 1 2 dakıka kadar hıçbir sonuc vermedı ıdrarı damlattım oylece kaldı ...sonra ıse tek cızgı cıktı anlayamadım neden oyle oldu gec sonuç verdı ve bu teste nekadar guvenmelıyım halada adet olmadım
kan testı yaptırıcam ama bıraz daha beklesemmı ??? ıdrar testınınde saglıklı bır sonuç vermesı ıcın adet gecıkmesınden 7 gun sonra yapın denıyor ??? boyle okumuştum napıyım sızce
bıraz daha bekleyıp tekrar ıdrar testımı yapsam ??? yada kan testımı ???

canim evde yapilan testlerin algliamasi icin 1 hafta adetinin gecikmesi gerkiyor,ben de duger gebeligimde 3 gun gecince yaptim duramadim ve tabi ki negatif cikti ama 6 gun sonra tekrar yaptim pozitifti...
yani biraz sabretmen gerekiyor...
hayirlisi olsun bizi habersiz birakma a.s.

ozaman bıraz daha sabredıcem sanırım ...inşallah hayırlı haberlerı ulaştırırım sıze Allah herkezın hepımızın gonlune gore versın inş.
Çokta heycankıyım ve bır okadarda tedırgın :KK43:

ozaman bıraz daha sabredıcem sanırım ...inşallah hayırlı haberlerı ulaştırırım sıze Allah herkezın hepımızın gonlune gore versın inş.
Çokta heycankıyım ve bır okadarda tedırgın :KK43:

arkadaşım sonucun belli olmadımı çok merak ettim ; umarım pozitiftir rabbim esirgemesin bir parça etini bizden.:emir_bebek:

X